Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Todo
Best
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Sound Dog
Breda
Paleis 12
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:15
Korzo
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
4AD
Diksmuide
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
12:00
Atak
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Podium 't Beest
Goes
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Podium Enter
Houten
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Café Royal
Mill
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
13:00
Grounds
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Oktoberhallen
Wieze
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schellingwouderkerk
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Mezz
Breda
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Sojo
Leuven
Roepaen
Ottersum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
zaterdag 27 mei 2017
20:00
Bersama / Supagroova
Gigant, Apeldoorn
21:00
Leonard Cohen Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Fabrik Royale / Spitlip
Todo, Best
20:30
Abdomen / Lookapony
Mezz, Breda
20:00
Nervana
Mezz, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda
Shawn Mendes
Paleis 12, Brussel
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Korzo, Den Haag
20:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Havington
De Woeste Wieven , Diepenheim
The Hackensaw Boys
4AD, Diksmuide
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
21:00
March
Altstadt, Eindhoven
19:30
Legends of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
12:00
Pretty Filthy Creatures
Atak, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
For I Am King / No Turning Back
Podium 't Beest, Goes
Marcela Bovio
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Mulder / Klatwerk3
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
23:00
De Kraaien
Patronaat, Haarlem
21:00
Dj Kahera / Lady Bee
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arno Adams
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Voltage
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
De Kift
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Hallo Venray
Metropool, Hengelo
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Spasmodique
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:00
Korpse
Podium Enter, Houten
20:00
Deep White
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Singer Songwriters avond met o.a. Aafke Romeijn
't Ukien, Kampen
Daniel Lohues - Moi
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
The Zed Chamber Choir / Projectkoor Musica Zelandica
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Stackhouse
Café Royal, Mill
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:45
Destrage / Periphery / The Contortionist
Merleyn, Nijmegen
20:00
LOS - VAST
CulturA & Zo, Nootdorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Def Americans: Celebrating 10 years of service
Groene Engel, Oss
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Little Mama XL
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Barefeet on the Beat
Grounds, Rotterdam
21:00
Shirma Rouse
Rotown, Rotterdam
20:30
Jeroen van Vliet Moon Trio
LantarenVenster, Rotterdam
13:00
An afternoon with Susan Rogers (EXTRA)
Grounds, Rotterdam
21:30
Piece of Maiden
De Fles, Spijkenisse
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Daniel Payne
Little Devil, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Riverside (PL)
De Pul, Uden
23:00
Dr. Lektroluv / Joost van Bellen / Sjamsoedin
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
International Burlesque Circus
De Helling, Utrecht
Hausmagger
EKKO, Utrecht
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bis Ass Metal Fest met Martyr + After All + Insurrection
dB's, Utrecht
Wovenhand
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
van Beresteyn, Veendam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Maaspoort, Venlo
20:30
Glow met Yung Internet, Individuals e.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Superstars Live
Oktoberhallen, Wieze
21:30
Inbetween Colours
De Flux, Zaandam
20:00
Caravan
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 28 mei 2017
20:30
Peter Broderick
Paradiso, Amsterdam
20:30
Big Monti Amundson
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Haux
Paradiso, Amsterdam
Aldous Harding
Schellingwouderkerk, Amsterdam
19:30
Son Swagga
Sugar Factory, Amsterdam
18:00
Lemon
Melkweg, Amsterdam
16:00
Dulfer 77
Melkweg, Amsterdam
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
16:15
Barely Autumn
Gigant, Apeldoorn
16:00
La Corneille
Mezz, Breda
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
God is an Astronaut
Effenaar, Eindhoven
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
20:30
Föllakzoid
Vera, Groningen
Ferocious Dog
Vorstin, Hilversum
20:00
Nervana
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Bang / Bathsheba
Sojo, Leuven
The Hackensaw Boys
Roepaen, Ottersum
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal