Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Willemeen
Arnhem
Musis
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
Roepaen
Ottersum
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Coco Maria
Veenhuizen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
18:30
Flint
Amersfoort
10:00
Flint
Amersfoort
19:00
P60
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Casino Beringen
Beringen
21:00
De Avenue
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Wolbodo
Delft
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Spot
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
donderdag 01 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
19:30
Sue the Night
Trix, Antwerpen
20:00
GEORGIO 'THE DOVE' VALENTINO + JELLEPHANT
Willemeen, Arnhem
Yamato
Musis, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Peer
Mezz, Breda
20:00
James Arthur
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
3JS - U2, The Joshua Tree
Wilminktheater, Enschede
21:00
Machinedrum (live)
Simplon, Groningen
20:30
Classics in the Club
Vera, Groningen
20:30
Davina and the Vagabonds
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Ritual Howls
Nieuwe Nor, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
3e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Ulrich Ellison and Tribe
Vorstin, Hilversum
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
Black Star Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
Matt Andersen
Roepaen, Ottersum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
Roots & Routes presents Romeo Boganen & Zafferio
BIRD, Rotterdam
21:00
Close Talker
V11, Rotterdam
20:30
Youn Sun Nah
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Het begin van het einde
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Hiphop Saved My Life #5
EKKO, Utrecht
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Bartek
Stathe, Utrecht
19:45
Chris Ayer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Hackensaw Boys
Coco Maria, Veenhuizen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
The Brandos
De Bosuil, Weert
20:15
We remember Elvis Presley
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
John Bramwell
Hedon, Zwolle
vrijdag 02 juni 2017
20:00
Jasper van 't Hof
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Red Devils
Fluor, Amersfoort
18:30
Songwriters Gilde Amersfoort & Flint - Kampvuurconcert
Flint, Amersfoort
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
19:00
Absu / Hate / Nargaroth
P60, Amstelveen
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Eric Vloeimans, Chris Hordijk, Ne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Will Joseph Cook
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hanson
Paradiso, Amsterdam
Deep Purple
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Taylor Caniff
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Little Mix
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Ivan & The Parazol
Gigant, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Hausmagger
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
DVL(The Hoax + Guy Forsyth)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
The Hounds
Wolbodo, Delft
The Hackensaw Boys
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
20:00
Rewire x Korzo #6: Pierre Bastien / Visible Cloaks
Korzo, Den Haag
19:30
Slavery Farm en Metta
Paard, Den Haag
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diggy Dex
Burgerweeshuis, Deventer
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Dilana Smith
Bibelot, Dordrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Spasmodique
Altstadt, Eindhoven
20:30
Tjalling
Stroomhuis, Eindhoven
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
21:30
ESN Live Music Night
Simplon, Groningen
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
20:00
JW Roy
Patronaat, Haarlem
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes: A Tribute to Willy de Ville
Vorstin, Hilversum
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nacht Van Pinkpop
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Brandos
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Finale Kleine Prijs van Fryslân 2017
Neushoorn, Leeuwarden
Hallo Venray
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
Misþyrming
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Burning Hell
De Spot, Middelburg
22:00
Kinoo / Mountain States
Merleyn, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Golden Earring Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam