Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De School
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Het Klooster
Woerden
Kytopia
Utrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
RASA
Utrecht
Spant!
Bussum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vk*
Brussel
19:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Helling
Utrecht
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
19:30
Dokbox
Gent
19:15
EKKO
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Het Witte Kerkje
Baarn
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
TAC
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zuiderpershuis
Antwerpen
19:30
013
Tilburg
013
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
Blue Collar Hotel
Eindhoven
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schakel
Waregem
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Peter Beets and Northern Euoropean Jazz Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Camera
De School, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
John Coffey
Kytopia, Utrecht
20:00
Thomas Dybdahl
LantarenVenster, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
19:30
Puggy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Latin Quarter
P60, Amstelveen
19:30
Sleepers' Reign
Paradiso, Amsterdam
18:30
Indiestad
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:30
Remy van Kesteren/Zoumana Diarra Trio - Virtuoze harpklanken
RASA, Utrecht
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Omval, Diemen
21:00
Brace
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rod Picott / Sergio Webb
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Goldlink
Vk*, Brussel
donderdag 22 september 2016
19:30
45 Acid Babies / Electric Company / PYN / Radio Eliza
Altstadt, Eindhoven
20:00
STAVAST
Atak, Enschede
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jamie Isaac / JONES (UK)
BIRD, Rotterdam
21:00
Hans Vandenburg / Jan van der Meij
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
C.C. Breughelzaal, Bree
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:30
Ozark Henry
Cacaofabriek, Helmond
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eek-A-Mouse
De Helling, Utrecht
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Luther Dickinson
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tim Knol - Lost & Found
De Poorterij, Zaltbommel
19:30
Bishop Nehru
Dokbox, Gent
19:15
Nordic Delight presents.. Albin Lee Mehldau and more
EKKO, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Live@Zoom presenteert: Ben Poole
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Wiegedood
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Strohm Presents: Geysers (live) / Sonurber (live)
Hedon, Zwolle
19:00
Cormac Begley / Jack Talty
Het Witte Kerkje, Baarn
21:30
Hofman Live: Merlin John
Hofman, Utrecht
21:00
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
Thomas Dybdahl
Luxor Live, Arnhem
AOSOON
Melkweg, Amsterdam
22:00
Holy Holy
Merleyn, Nijmegen
20:00
a balladeer + Tom Neven
Mezz, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Bob Wayne
P60, Amstelveen
20:30
Greenfields
Paard, Den Haag
20:30
De Dijk
Paard, Den Haag
Flatbush Zombies
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Great Communicators
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lisa & The Lumberjacks
Patronaat, Haarlem
20:00
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
20:30
Jan Akkerman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
uKanDanZ
TAC, Eindhoven
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Big Deal
V11, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Blaudzun + Jeangu Macrooy
Vera, Groningen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Vorstin, Hilversum
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
The Kyle Gass Band
Zuiderpershuis, Antwerpen
vrijdag 23 september 2016
19:30
Hind Hakki
013, Tilburg
John Coffey
013, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
22:00
Stripped
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Bombita's / Mimile
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Convex / Dizo / Jerretje
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Margriet Sjoerdsma
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem