Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Schattelijn
Geertruidenberg
22:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Hedon
Zwolle
Het Dorpshuis
Nigtevecht
22:00
Hill's Cafe 66
Bergharen
20:15
Jacobikerk
Utrecht
20:00
Kasteel Radboud
Medemblik
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
23:00
Mezz
Breda
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paard
Den Haag
15:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
RASA
Utrecht
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Tuchthuis
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Billie's Bar
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
De Pauw
Roermond
15:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
13:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
14:00
kerk H. Antonius Abt.
Duiven
17:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
15:30
Vorstin
Hilversum
14:00
Weverkeshof
Nuenen
C.C. De Werft
Geel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
zaterdag 17 september 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
22:30
Fleddy Melculy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Deerhoof
De Zwerver, Oostende
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
23:00
Ben Klock / Etapp Kyle
Doornroosje, Nijmegen
21:00
CLUB 3VOOR12/EINDHOVEN: TIMECOP1983 + ZOO CHILDREN + MR. GUY FOX
Effenaar, Eindhoven
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
22:00
Zer00's Heroes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Popronde
Hedon, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
22:00
Sweet Bourbon
Hill's Cafe 66, Bergharen
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Jacobikerk, Utrecht
20:00
Merain
Kasteel Radboud, Medemblik
20:30
De Kf Is Vijf | Dewolff
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
LD Black Ritual: Absolutus (B) + Laster + Grey Aura
Little Devil, Tilburg
19:30
3T
Melkweg, Amsterdam
Cheat Codes
Melkweg, Amsterdam
23:00
Stiek’m: Breda Barst Afterparty
Mezz, Breda
23:00
Breda Barst Suikerbeat afterparty: Kris Kross Amsterdam
Mezz, Breda
21:00
Vinnie Vibes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Florian Favre Trio
N9, Eeklo
20:00
J.R. Smith & The Meteorites
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Rosenberg Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Electric Lady - Ode aan Hendrix
Paard, Den Haag
15:30
7 Layers Festival #1
Paradiso, Amsterdam
Tindersticks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Haerlemsche Helden Festival
Patronaat, Haarlem
21:00
Son del Nene - Onweerstaanbare salsa uit Cuba
RASA, Utrecht
Ben Miller Band
Rotown, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
The Parrots
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
the Wounded Kings
Tuchthuis, Eindhoven
21:00
Pinegrove
V11, Rotterdam
Big Deal
Vera, Groningen
21:30
Voodoo People
Vorstin, Hilversum
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 18 september 2016
20:30
Sunflower Bean
ACU, Utrecht
20:00
Wintersleep
Altstadt, Eindhoven
15:00
Onslaught + Mors Principium Est + No Return + Blaakyum + Monolyth
Baroeg, Rotterdam
16:00
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
16:00
Farstreet / Steve Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Oscar Cordero y su Trabuco Guarimba
Club Mystique, Amsterdam
16:00
77 Bombay Street / Logue
De Bosuil, Weert
20:15
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
Martha Jane & The Talisman
De Pauw, Roermond
15:00
Balkenkoor Slavuj
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Tim Vantol
Duycker, Hoofddorp
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
13:30
Whole Lotta Love: The Woodstock Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Het Huis Verloren, Hoorn
14:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Kings of Convenience
Het Zonnehuis, Amsterdam
15:00
Boppin' around Drachten
Iduna, Drachten
15:00
Frank in Person
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
14:00
Paul Mulder / Theo Scholten
kerk H. Antonius Abt., Duiven
17:00
Incubate: Mutilation Rites (USA) + Wiegedood (B) + Au-Dessus (LIT)
Little Devil, Tilburg
15:00
Homegrown: Frank and The Club - Made in Papendrecht
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Deerhoof
Paard, Den Haag
20:00
Forever Amy
Paard, Den Haag
20:00
The Warlocks
Patronaat, Haarlem
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
Tash Sultana
Rotown, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
21:00
Fear Of Men
V11, Rotterdam
21:30
Methyl Ethel
Vera, Groningen
15:30
Sunday Afternoon Jazz olv. Paul Poulissen
Vorstin, Hilversum
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
maandag 19 september 2016
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
C.C. De Werft, Geel
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Methyl Ethel / Sunflower Bean
Merleyn, Nijmegen
K's Choice
Metropool, Hengelo
21:00
Rod Picott / Sergio Webb
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dead Meadow
Rotown, Rotterdam
Wintersleep
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
The Jayhawks
TivoliVredenburg, Utrecht
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
Dead Meadow
dB's, Utrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alba Plano / Forever Amy
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Battles
Doornroosje, Nijmegen
20:30
La Luz
EKKO, Utrecht