Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Burgerweeshuis
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Victorie
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
P60
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Avenue
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
013
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
OT301
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Volta
Amsterdam
10:00
Flint
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
23:00
Grounds
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Metropool
Hengelo
21:30
De Flux
Zaandam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Zwerver
Oostende
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
Iduna
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
20:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Café Loburg
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
10:00
Flint
Amersfoort
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 02 juni 2017
Diggy Dex
Burgerweeshuis, Deventer
Deep Purple
Ziggo Dome, Amsterdam
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
Absu / Hate / Nargaroth
P60, Amstelveen
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
zaterdag 03 juni 2017
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Toto La Momposina
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
20:00
THE CLASH OF THE COVER BANDS - REGIOFINALE ZUID NEDERLAND
013, Tilburg
21:00
the Bullfight
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo
20:00
The Beatles Revival
Vorstin, Hilversum
22:00
Sunglasses Kid / Timecop1983
OT301, Amsterdam
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sea Pinks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rambags, Stadhouders, Lijbaart
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:45
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:15
Pophelden.NL
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
NPO Radio 2 Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Morgan Freeman album release
Volta, Amsterdam
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
22:00
Mark Schilders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Lydia Ainsworth
V11, Rotterdam
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lekker Origineel / The Shakedown 8
De Meester, Almere
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jaya The Cat
Duycker, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Employed to Serve
dB's, Utrecht
20:00
DVL = Guy Forsyth (USA) + The Hoax (UK)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 04 juni 2017
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Matt Andersen
Tolhuistuin, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch