Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
NatLab
Eindhoven
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Breughelzaal
Bree
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Kytopia
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De School
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Theater Walhalla
Rotterdam
De hoogte
Winsum
Theater de Speeldoos
Baarn
ATLAS Theater
Emmen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Het Witte Kerkje
Baarn
19:15
EKKO
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Dokbox
Gent
19:30
Altstadt
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P60
Amstelveen
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Atak
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Vera
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
dinsdag 20 september 2016
Trentemoller
Tolhuistuin, Amsterdam
Dead Meadow
dB's, Utrecht
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Iris Penning
NatLab, Eindhoven
Sun Kil Moon
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
20:15
Hemony Ensemble - Beeldenstorm
Flint, Amersfoort
20:30
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
Merleyn, Nijmegen
Battles
Doornroosje, Nijmegen
20:30
La Luz
EKKO, Utrecht
20:30
Alba Plano / Forever Amy
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
18:30
Indiestad
Paradiso, Amsterdam
19:30
Sleepers' Reign
Paradiso, Amsterdam
19:30
Puggy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Goldlink
Vk*, Brussel
20:00
Thomas Dybdahl
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Peter Beets and Northern Euoropean Jazz Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Rod Picott / Sergio Webb
TivoliVredenburg, Utrecht
John Coffey
Kytopia, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Latin Quarter
P60, Amstelveen
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Omval, Diemen
20:30
Remy van Kesteren/Zoumana Diarra Trio - Virtuoze harpklanken
RASA, Utrecht
20:30
Camera
De School, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Effenaar, Eindhoven
21:00
Brace
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Cormac Begley / Jack Talty
Het Witte Kerkje, Baarn
19:15
Nordic Delight presents.. Albin Lee Mehldau and more
EKKO, Utrecht
Wiegedood
Gebr. De Nobel, Leiden
AOSOON
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Great Communicators
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bishop Nehru
Dokbox, Gent
19:30
45 Acid Babies / Electric Company / PYN / Radio Eliza
Altstadt, Eindhoven
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
a balladeer + Tom Neven
Mezz, Breda
20:00
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
20:00
Bob Wayne
P60, Amstelveen
The Kyle Gass Band
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Luther Dickinson
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
STAVAST
Atak, Enschede
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Vorstin, Hilversum
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:00
Lisa & The Lumberjacks
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tim Knol - Lost & Found
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Live@Zoom presenteert: Ben Poole
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Thomas Dybdahl
Luxor Live, Arnhem
20:30
De Dijk
Paard, Den Haag
Flatbush Zombies
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ozark Henry
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
Blaudzun + Jeangu Macrooy
Vera, Groningen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Eek-A-Mouse
De Helling, Utrecht
20:30
Jan Akkerman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jamie Isaac / JONES (UK)
BIRD, Rotterdam
20:30
Greenfields
Paard, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Big Deal
V11, Rotterdam
21:00
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
uKanDanZ
TAC, Eindhoven
21:00
Hans Vandenburg / Jan van der Meij
Burgerweeshuis, Deventer