Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
22:00
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Molen De Ster
Utrecht
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
23:00
Maassilo
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Neede
Neede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Rodahal
Kerkrade
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
21:45
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
23:00
De Gym
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
22:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
17:00
PopEi
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
19:30
de Kei
Ede
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
4AD
Diksmuide
15:00
De Perifeer
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 30 september 2016
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
21:00
20 Jaar Conspiracy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Border Collective: Ellen Allien
Grenswerk, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
22:00
Afrodisiac: Pax Nicholas & the Ridimtaksi
RASA, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
Epic Metal Fest
013, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
23:00
Ben UFO / Dasha Rush / DVS1 / Jeff Mills / Job Jobse / Serge / The Bla
Maassilo, Rotterdam
22:00
Kees Dusink Project ft. Robin van Rhoon
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Fraanje Mezzadri Soniano Gouband
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Order of the Emperor
V11, Rotterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
CulturA & Zo, Nootdorp
22:00
SubRosa
Merleyn, Nijmegen
Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
Bryan Ferry
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
a balladeer / Marble Sounds
Corneel, Lelystad
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
20:00
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jan Smit
Rodahal, Kerkrade
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Def P / DJ Daan / DJ Native / Engel & Just
Manifesto, Hoorn
21:45
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Margriet Sjoerdsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Re:Freshed Orchestra
Patronaat, Haarlem
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
23:00
Bodem / Thee J Johanz
De Gym, Groningen
22:00
White Miles
Vera, Groningen
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rhinorino / Stonerider
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah
J.C. Plaza, Ermelo
22:30
SUONO DIGS DEEPER WITH: AUDIOFLY
Effenaar, Eindhoven
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
21:00
Laced in Lust
Altstadt, Eindhoven
20:00
Diverse koren
St. Catherinakerk, Eindhoven
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A
N9, Eeklo
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
21:00
Gabber Syndrome Birthday Bash met oa Ruffneck en Dano
Iduna, Drachten
21:00
Rabasa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Port Noir
Bibelot, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
Krankland
4AD, Diksmuide
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft