Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
013
Tilburg
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Weverij
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
De School
Amsterdam
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
The Box
Amsterdam
20:00
Het Badhuistheater
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stichting Cultuurpodium Den Dolder
Den Dolder
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Sint Catharinakerk
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Charlatan
Gent
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Skâns
Gorredijk
21:00
So What!
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 27 februari 2020
Frans Bauer - Live in Concert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
19:30
Aiming For Enrike
Hall Of Fame, Tilburg
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Hofman Live: SPROKEN & Marth
Hofman, Utrecht
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
X Ambassadors
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
How Was It For You
EKKO, Utrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Dutch Eagles
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Zaantheater, Zaandam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
The Last Internationale
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bongloard / Magnetic Spacemen / Tjalling
Hedon, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 28 februari 2020
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Dudok Quartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nona
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theaterhotel Almelo, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Trijntje Oosterhuis
Fluor, Amersfoort
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
21:00
CCC Inc.
P60, Amstelveen
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Carista / Theo Parrish
De School, Amsterdam
22:00
Adriatique
De Marktkantine, Amsterdam
20:30
Dave Warmerdam Band
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
AB6IX
The Box, Amsterdam
20:00
Peter Lusse
Het Badhuistheater, Amsterdam
20:00
Benedict
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Holy Moly & The Crackers
Melkweg, Amsterdam
James Blunt
AFAS Live, Amsterdam
19:30
DJ Lostboi & Torus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Dubioza Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mighty Oaks
Melkweg, Amsterdam
19:30
Winston Surfshirt
Bitterzoet, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
De Roma, Antwerpen
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Gigant, Apeldoorn
Yori Swart
Orpheus, Apeldoorn
Crazy Piano's
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mother's Cake
Luxor Live, Arnhem
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
20:15
Queen The Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sarah McQuaid
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
X Raiders
Mezz, Breda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
Mabel
Botanique, Brussel
20:00
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Botanique, Brussel
20:00
Efterklang
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Mura Masa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
Stichting Cultuurpodium Den Dolder, Den Dolder
20:30
Two Shakes Of A Lambs Tail
Paard, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
The Wanderers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Kik
Bibelot, Dordrecht
00:00
Fuse Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:00
Tweeduuster
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Hilltop Howlers
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
Opera Melancholica
Parktheater, Eindhoven
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Sint Catharinakerk , Eindhoven
Hundredth
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
ATLAS Theater, Emmen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
Leafs
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Roman Frayssinet
Rockhal, Esch zur Alzette
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Adrian Sherwood
Charlatan, Gent
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
21:00
Engel (NL)
So What!, Gouda
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Goudse Schouwburg, Gouda