Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Altstadt
Eindhoven
Cultura
Ede
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Mezz
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
20:30
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Idea
Soest
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Pitboel Theater
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Bar
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Palethe
Overpelt
The Shack
Oude Meer
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Grenslandhallen
Hasselt
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
donderdag 06 oktober 2016
20:00
Bombay / Desert Mountain Tribe
Altstadt, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Iduna, Drachten
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Bibelot, Dordrecht
20:00
Freakwater
Paard, Den Haag
View for a Day
Paard, Den Haag
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Zuco 103 + Nadia
Mezz, Breda
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
Paul de Munnik
Theater de Speeldoos, Baarn
Theo Mackaay
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Arno
Luxor Live, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
The Black Queen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Trio Bier
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tessa Belinfante
Paradiso, Amsterdam
19:30
Josephine Zwaan
Melkweg, Amsterdam
18:00
Soweto Soul!
Concerto, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Carl Verheyen
P60, Amstelveen
20:00
My Baby
Fluor, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 oktober 2016
Monomyth
Hedon, Zwolle
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band
De Flux, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
20:30
Konono No.1
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
Greenleaf
dB's, Utrecht
19:45
Birdy
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arno
013, Tilburg
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
Desert Mountain Tribe
V11, Rotterdam
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
Acid Arab
Bar, Rotterdam
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Band of Friends
C.C. Palethe, Overpelt
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Brace
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
Broederliefde
Metropool, Hengelo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen