Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
RASA
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater het Hof
Arnhem
TheAtriuM
Mechelen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Annabel
Rotterdam
Atak
Enschede
Bar
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. Palethe
Overpelt
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
22:00
Café De Speeltuin
Breda
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kroeg
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Weijer
Boxmeer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
Electron
Breda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenslandhallen
Hasselt
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
Handelsbeurs
Gent
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
donderdag 06 oktober 2016
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Kamperman / Valentin Clastrier
RASA, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Munnik
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
The Baseballs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NIET BEVESTIGD John Garcia
Vorstin, Hilversum
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 07 oktober 2016
20:00
Arno
013, Tilburg
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
De Staat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
Acid Arab
Bar, Rotterdam
20:00
Bewilder
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ben Watt Duo
Bitterzoet, Amsterdam
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Band of Friends
C.C. Palethe, Overpelt
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
22:00
Archont / Mikeylow
Café De Speeltuin, Breda
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Greenleaf
dB's, Utrecht
21:00
DunkelNacht / Throne Of Time
De Bakkerij, Castricum
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band
De Flux, Zaandam
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martha Jane & The Talisman
De Kroeg, Arnhem
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco
De Nieuwe Kolk, Assen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
Monomyth
Hedon, Zwolle
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vreemde Kostgangers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
20:30
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
Broederliefde
Metropool, Hengelo
21:00
The Beards
Mezz, Breda
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut
Mezz, Breda
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag