Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Atak
Enschede
Arto Theater
Schoonhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Americahal
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
A9 studios
Uitgeest
23:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Pllek
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
14:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
15:00
Iduna
Drachten
Het Klooster
Woerden
21:30
Hedon
Zwolle
Gelredome
Arnhem
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Flint
Amersfoort
21:00
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
18:00
De Pul
Uden
15:00
De Perifeer
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
15:00
De Bosuil
Weert
De Amer
Amen
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
CCXL Theater
Vlissingen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 08 oktober 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Pink Project
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Yada Yada
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
The Beards
Bitterzoet, Amsterdam
Dazzled Sticks
BIRD, Rotterdam
20:30
ROOD ADEO – Don’t Do What You Did
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Gemma Ray
Atak, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jan Smit
Americahal, Apeldoorn
21:00
Pocket Knife Army
Altstadt, Eindhoven
20:30
Hollandaise: Andre Hazes Jr. / Glennis Grace / Xander de Buisonjé
A9 studios, Uitgeest
23:00
Losjes: Palms Trax + Serge
013, Tilburg
20:00
Birdy
013, Tilburg
zondag 09 oktober 2016
20:00
Blackbriar / End of the Dream / Scarlett Stories / Rosewood
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
The Bartholomew Consort
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Plug 'n Play - Out Of The Way
Vorstin, Hilversum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
14:00
Duo Isphording - Frackiwicz
Van Abbemuseum, Eindhoven
20:00
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Soweto Soul!
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Dakota, Den Haag
14:00
Daniel Cane & The Rebellion
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
17:00
Route 77
Taverne, Bergen
20:00
Her Majesty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bart Wirtz
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Cowboys from Hell
PopEi, Eindhoven
15:00
Singer-Songwriter Bram van Langen
PopEi, Eindhoven
20:00
Canvas
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Black Oak
Pllek, Amsterdam
20:30
Guitar Wolf
Patronaat, Haarlem
19:30
Hypno5e
Patronaat, Haarlem
22:00
Matt Woods
Paradiso, Amsterdam
Jodie Abacus
Paradiso, Amsterdam
Bayonne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clean Bandit
Paradiso, Amsterdam
Steve Forbert
Paradiso, Amsterdam
16:00
Konono No.1
Paard, Den Haag
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Gemma Ray (UK)
Mezz, Breda
20:00
The Dublin Legends
Metropool, Hengelo
19:30
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
20:00
Lene Lovich Band
Luxor Live, Arnhem
18:00
Entrapment
Little Devil, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Bryan Ferry
Kursaal Oostende, Oostende
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
15:00
Destruction
Iduna, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
21:30
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
Justin Bieber
Gelredome, Arnhem
15:00
8e Bergs Blues Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Duo Verzaro
Flint, Amersfoort
21:00
Eek-A-Mouse
Doornroosje, Nijmegen
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Londense singer/songwriters Gecko + Lewis Bootle
De Pul, Uden
15:00
Radboud Mens
De Perifeer, Deventer
The Australian Pink Floyd Show
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Vicki Swan & Jonny Dyer
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Blues aan de Zaan: Jaimi Faulkner
De Flux, Zaandam
15:00
Al McKay's Earth , Wind & Fire experience
De Bosuil, Weert
Bewilder
De Amer, Amen
20:00
Cleem Determeijer / Ellen Deelen / Ger Venneker / mascha van de kuit
D' Engelenburgh, Fijnaart
Kim Wilde
CCXL Theater, Vlissingen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
14:30
My Breath My Music - In Concert with o.a. Candy Dulfer
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Dynamite Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Oscar
Bitterzoet, Amsterdam
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Afterbeat
Altstadt, Eindhoven
maandag 10 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ultimate Painting
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Amanda Pearcy
Tolhuistuin, Amsterdam
Eek-A-Mouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Holy Fuck
Paradiso, Amsterdam
19:30
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
The Rifles
Melkweg, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
John 5
De Helling, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Ultimate Painting
Concerto, Amsterdam
21:00
Jamie Saft New Zion Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Emil Landman
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Virgil Donati
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
dinsdag 11 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
20:00
An Pierlé
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Marianas Trench
Tolhuistuin, Amsterdam