Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kulturhus Holten
Holten
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Atak
Enschede
20:00
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Bar
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Pitboel Theater
Sittard
The Shack
Oude Meer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Bolwerk
Sneek
V11
Rotterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
21:00
Vera
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:30
Electron
Breda
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 07 oktober 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
19:45
Birdy
TivoliVredenburg, Utrecht
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Arno
013, Tilburg
20:00
Bewilder
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rumberos a monton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Greenleaf
dB's, Utrecht
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
257ers
Simplon, Groningen
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band
De Flux, Zaandam
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
20:00
King of the World
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Ben Watt Duo
Bitterzoet, Amsterdam
Acid Arab
Bar, Rotterdam
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
De Staat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut
Mezz, Breda
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Shuffle Live
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Welkom bij de Fresku show
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Konono No.1
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
BJ The Chicago Kid
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
Desert Mountain Tribe
V11, Rotterdam
Monomyth
Hedon, Zwolle
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Beards
Mezz, Breda
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
21:00
DunkelNacht / Throne Of Time
De Bakkerij, Castricum
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht