Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Café le Coq
Brussel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Spil
Roeselare
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
De Velinx
Tongeren
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Mezz
Breda
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
dinsdag 11 oktober 2016
20:00
An Pierlé
Vondelkerk, Amsterdam
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
Bryan Ferry
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Krankland
Café le Coq, Brussel
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
20:30
Peter Murphy
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Kik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Kim Wilde
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Leeuwarder Improvisatie Poel
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
woensdag 12 oktober 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Big Brother & The Holding Company
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Emeli Sandé
People's Place, Amsterdam
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fiction Plane
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mykki Blanco
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ray Bonneville
Luxor Live, Arnhem
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Steel Panther
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
Krankland
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Bonecrusher + Angstgegner + Golden Wonderboys
Dynamo, Eindhoven
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
An Pierlé
Vera, Groningen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
20:00
Johnny Dowd
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Spil, Roeselare
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Robert Cray Band
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fairport Convention
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
20:30
Isaac Vallentin
Stathe, Utrecht
20:15
Douwe Bob
De Helling, Utrecht
19:45
Sam Outlaw
TivoliVredenburg, Utrecht
Of Mice & Men
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
donderdag 13 oktober 2016
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
67
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
Danny Vera
Mezz, Breda
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
The Great Communicators
Paard, Den Haag