Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rotown
Rotterdam
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Munttheater
Weert
17:30
Molen De Ster
Utrecht
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
Den heuvel
Alphen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
De Bosuil
Weert
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Concerto
Amsterdam
Capitole
Gent
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Steiger
Menen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
donderdag 13 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Augustines
Rotown, Rotterdam
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
The Great Communicators
Paard, Den Haag
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
Danny Vera
Mezz, Breda
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
67
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fiction Plane
De Helling, Utrecht
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Live: Suns of Thyme
Cul de Sac, Tilburg
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
Bryan Ferry
Capitole, Gent
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
20:30
DMC
BIRD, Rotterdam
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
Steel Panther
013, Tilburg
vrijdag 14 oktober 2016
21:00
Kid Harlequin / HØUND
Winston, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
HeavyLight / Roads To Roam / Stillmode
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes, a tribute to… Metellica & Guns 'n Roses
Vorstin, Hilversum
20:30
The Unthanks
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:30
Ian Siegal
Victorie, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Bewilder + support
Vera, Groningen
Augustines
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Matt Harlan / Rachel Jones
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Winsinghhof, Roden
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Stroomhuis, Eindhoven