Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
De Bosuil
Weert
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Munttheater
Weert
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C.C. De Steiger
Menen
Theater Sneek
Sneek
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Vera
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
EKKO
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
21:00
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kreun
Kortrijk
20:15
Het Klooster
Woerden
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Doornroosje
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Pul
Uden
De Doelen
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kraaij & Balder
Eindhoven
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:00
N9
Eeklo
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Roepaen
Ottersum
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Concerto
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 13 oktober 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
21:00
Live: Suns of Thyme
Cul de Sac, Tilburg
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
Steel Panther
013, Tilburg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
The Great Communicators
Paard, Den Haag
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
White Lies
Paradiso, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 14 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
All Them Witches
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ann May
De Pul, Uden
Anna Rune
De Doelen, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
Arthur Brown
P60, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Atari Teenage Riot
Neushoorn, Leeuwarden
Augustines
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics
Kraaij & Balder, Eindhoven
20:30
Backgammon / Belle of Louisville / Rilan & The Bombardiers
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Banned From Utopia
N9, Eeklo
Bart Wirtz
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Bewilder + support
Vera, Groningen
20:00
Big Brother & The Holding Company
Paard, Den Haag
20:00
Birth of Joy
Iduna, Drachten
20:00
Black Oak
Roepaen, Ottersum
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Broederliefde – Ik Was Al Binnen Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
21:00
Crystal Dream - a U2 tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
Simplon, Groningen
20:30
Dazzled Sticks
Luxor Live, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch