Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
Vera
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
V11
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
De Bosuil
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
G.C. De Wildeman
Herent
20:30
Den heuvel
Alphen
Vorstin
Hilversum
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
17:30
Molen De Ster
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
20:00
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
Mezz
Breda
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Capitole
Gent
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Velinx
Tongeren
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Reflektor
Liège
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Volta
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
De School
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Extase
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Cafe Stiels
Haarlem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
Comedy Huis
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
donderdag 13 oktober 2016
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Live: Suns of Thyme
Cul de Sac, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Fiction Plane
De Helling, Utrecht
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
20:30
DMC
BIRD, Rotterdam
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
Danny Vera
Mezz, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bryan Ferry
Capitole, Gent
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
Augustines
Rotown, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
67
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 14 oktober 2016
20:00
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Y&T
Hedon, Zwolle
20:30
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Whispering Sons
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Warhaus
Reflektor, Liège
20:00
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
20:00
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
20:00
Vesuvio Solo / Promise Keeper
De School, Amsterdam
20:00
Ud Festival dag 1 - U'Duet, Trio Qasyon, Kyriakos Kalaitzaidis, Trio
RASA, Utrecht
Turin Brakes
Melkweg, Amsterdam
21:00
Tribute to Michael Jackson (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
The Wedding Present
EKKO, Utrecht
20:30
The Unthanks
Vondelkerk, Amsterdam
22:00
The New Habit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
The Elementary Penguins in Extase
Extase, Tilburg
20:00
The Computers
Melkweg, Amsterdam
Tessa Belinfante
Cafe Stiels, Haarlem
21:00
Terzij De Horde + GGU:II
Luxor Live, Arnhem
20:00
Summer Cannibals + Piquet
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht