Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Winston
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Artishock
Soest
21:00
Altstadt
Eindhoven
V11
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Paard
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Kukeleku
Horst
Het Pompstation
Amsterdam
De Comm
Groesbeek
Cretopia
Rotterdam
10:45
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
RASA
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Iduna
Drachten
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
Rotown
Rotterdam
Roepaen
Ottersum
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Mezz
Breda
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
De Pul
Uden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Luxor Live
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Club Vie
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Paradiso
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
ACU
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Spant!
Bussum
15:00
Theater Dakota
Den Haag
18:00
Decadance
Gent
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
zaterdag 15 oktober 2016
Dune Rats / DZ Deathrays
Winston, Amsterdam
21:00
Dead Ghosts
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Bart Wirtz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Mezz & Grey Records present: Summer Cannibals (US)
Mezz, Breda
21:00
Bon Scotch
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Purgatory
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Trio Da Kali
Grounds, Rotterdam
21:00
My Generation: Beans & Fatback
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Sam Outlaw
De Spieghel, Groningen
21:00
Johnny Dowd
De Peppel, Zeist
21:00
Birth of Joy
Corneel, Lelystad
21:00
Felix & Devi
Billie's Bar, Amsterdam
21:00
Planet Raw
Bibelot, Dordrecht
21:00
Het Trio van Lemm
Artishock, Soest
21:00
Black Bone
Altstadt, Eindhoven
Yak
V11, Rotterdam
Nothing
Paradiso, Amsterdam
22:00
Claudio Baroni
Paard, Den Haag
22:00
Xplode Meets Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
90's Now
Mezz, Breda
22:00
Fistula / Grime
Merleyn, Nijmegen
22:00
Bloezz
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Gui Boratto
Paard, Den Haag
Yann Tiersen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 16 oktober 2016
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Fairport Convention
Iduna, Drachten
15:00
Bertolf
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
16:00
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Birth of Joy
Paard, Den Haag
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
White Denim
De Helling, Utrecht
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
Yak
ACU, Utrecht
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
Architects
Trix, Antwerpen
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
Status Quo
013, Tilburg
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
65DaysofStatic
013, Tilburg