Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:45
Fifth|NRE
Eindhoven
20:45
Fletcher Hotel
Leidschendam
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:30
HBS
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Punt
Vroomshoop
00:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
Lutherse Kerk
Nijmegen
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekpodium Zeeland
Veere
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
14:00
Popradar
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Sense
Dokkum
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Skiff
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
zaterdag 29 februari 2020
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
DNK, Assen
23:00
Pleinvrees on Tour
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
DRU Industriepark, Ulft
20:30
Toontje Lager
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
After The Burial
Dynamo, Eindhoven
20:00
philharmonie zuidnederland
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Dire Strats
Effenaar, Eindhoven
19:30
Makas / Mogollar
Effenaar, Eindhoven
20:45
Gallowstreet
Fifth|NRE, Eindhoven
20:45
Elske DeWall
Fletcher Hotel, Leidschendam
20:00
Grote Prijs van Leusden voorronde 2
Fort33, Leusden
20:00
3J'S
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Shht
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Bonga
Grounds, Rotterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Handelsbeurs, Gent
20:30
Spoken
HBS, Rotterdam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Punt, Vroomshoop
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Iris Hond
Hoftheater, Raalte
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Kheiron
Koninklijk Circus, Brussel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Mambo Kurt
Little Devil, Tilburg
21:00
Blues Tour Groningen in Lola: The Tightropes
LOLA050, Groningen
Austin Lucas
Lutherse Kerk, Nijmegen
19:30
FRÉ / Roosmarijn
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jadu Heart
Melkweg, Amsterdam
JeBroer
Melkweg, Amsterdam
New Years Day
Melkweg, Amsterdam
22:00
Forbidden Fruit: Franklin Maloney + AxU e.a.
Merleyn, Nijmegen
20:30
Bob Dylan Tribute
Metropool, Hengelo
The Phantom Four 15-year anniversary
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Physical Graffiti
Mezz, Breda
19:30
Kunstbende
Mezz, Breda
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Munttheater, Weert
22:00
LIVE; U2, tribute by The Unforgettable Fire (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Muziekcentrum Enschede, Enschede
16:00
Kapok
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
JazzLab Session: Tribute to Prince
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Eric Vloeimans
Muziekpodium Zeeland, Veere
20:45
Maan
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
New Cool Collective
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dotan
Paard, Den Haag
20:00
Velvet Joe & The Bluegrass Diamonds
Paco Plumtrek, Almelo
22:00
Berhana
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hef
Paradiso, Amsterdam
20:00
3TEETH
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
23:00
Bjarki
Patronaat, Haarlem
20:30
Aiming For Enrike
Patronaat, Haarlem
21:00
Eric Bell
Podium 't Beest, Goes
The Kik
Podium Victorie, Alkmaar
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
14:00
Winterfest
Popradar, Den Haag
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yori Swart
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Opera Melancholica
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
20:00
Kitchenette & Real Derek
Simplon, Groningen
20:00
O'G3NE
Spant!, Bussum
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Do - Mijn Kleine Huis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Symphonic Rock Night Band
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Queen The Music
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Moonshine Brigade / Smal Water / Vincent Slegers
The Skiff, Hilversum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater Concordia, Haastrecht