Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Perifeer
Deventer
De Skâns
Gorredijk
De Spil
Roeselare
20:15
De Weijer
Boxmeer
19:30
Dok H2O
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
13:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Janskerk
Utrecht
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
08:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
OT301
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stathe
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
zaterdag 22 oktober 2016
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
Koffie
Concerto, Amsterdam
Gosto
Concerto, Amsterdam
Gerson Main
Concerto, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
20:30
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fun Lovin' Criminals
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:30
Nasty + Aversions Crown + Malevolence + Vitja + Varials
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Anat Fort Trio / Gianluigi Trovesi
LantarenVenster, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
23:45
Encore presents The Partysquad and friends
Melkweg, Amsterdam
23:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crystal Castles
Melkweg, Amsterdam
08:00
Dave Clarke
Melkweg, Amsterdam
23:00
Comrade Winston / Stratum / Vela Uniform
Merleyn, Nijmegen
20:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
Bart Wirtz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Edison Jams (Amsterdam Dance Event)
OT301, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Acid Arab / Cairo Liberation Front
Paradiso, Amsterdam
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Make-up
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
It It Anita
Patronaat, Haarlem
Obscura
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Amsterdam Dance Event
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
20:15
Björn van der Doelen / Iris Penning
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pink Oculus + support
Simplon, Groningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
View for a Day
Stathe, Utrecht
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Peter Beets en NEJO - Chopin meets the Blues Goes Big
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Pink Project
Theater de Stoep, Spijkenisse
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn