Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Ziggo Dome
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Trix
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Paard
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
Atak
Enschede
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Altstadt
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Bolwerk
Sneek
The Saint
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
13:00
Westerkerk
Amsterdam
18:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bar American
Middelburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Bosuil
Weert
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
013
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
donderdag 05 oktober 2017
19:30
TenTemPiés
Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
J. Cole
Ziggo Dome, Amsterdam
Brant Bjork
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:00
John Legend
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kim Janssen
De Spot, Middelburg
20:00
Ruthie Foster
013, Tilburg
20:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
Gavin James
Trix, Antwerpen
20:00
Wouter Hamel
Mezz, Breda
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:00
Toothless
Patronaat, Haarlem
Machine Gun Kelly
013, Tilburg
20:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ewert and the Two Dragons
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Zak Abel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rotterdams Philharmonisch Orkest: Jaap van Zweden
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
KRS-One
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vulture Industries
Duycker, Hoofddorp
20:00
Duo Botasso
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Behind the Shadow Drops
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
20:00
Ricky Koole
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Machine Makes Man / The Liquid Machine
Paard, Den Haag
Kool And The Gang / The Jacksons
Ahoy, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sari Schorr & The Engine Room
De Helling, Utrecht
20:15
The Velvet Underground & Nico - 50 Jaar Tour
Hedon, Zwolle
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Nik Bärtsch's Mobile
De Oosterpoort, Groningen
Meridian Brothers
EKKO, Utrecht
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:30
Jeffrey Halford & The Healers + Mark Olson & Ingunn Ringvold
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lavalu
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Andy Frasco
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Kenny B
Orangerie, 's-Hertogenbosch
22:00
Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 06 oktober 2017
Nick Cave and the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kim Janssen
Altstadt, Eindhoven
Iris Penning / Joia
Podium Boxtel, Boxtel
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
'Forever Amy'
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rootsriders - Marley Meets
Het Bolwerk, Sneek
ZooN
The Saint, Eindhoven
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
13:00
GREETINGS FROM PITTSBURGH
Westerkerk, Amsterdam
18:30
Jacob Sartorius
Trix, Antwerpen
19:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
20:00
Gavin James
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Whispering Sons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Kawehi
Bitterzoet, Amsterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Joanne Shaw Taylor
De Bosuil, Weert
Sven Hammond
Patronaat, Haarlem
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Anathema
013, Tilburg
20:00
James Newton Howard
Effenaar, Eindhoven
Bazart
Paard, Den Haag
20:00
Tangarine
Paard, Den Haag
20:00
Wouter Hamel
Podium Victorie, Alkmaar
Slowdive
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
The Kik
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Ares
Fluor, Amersfoort
20:00
Jan Terlouw Jr.
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Machine Gun Kelly + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bartek
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Lorde
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR
Merleyn, Nijmegen
20:00
Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
KRS-One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
het Gloren
Wolbodo, Delft
20:00
The Nits
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lil Kleine
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
Dordtyart, Dordrecht
20:00
The Sureshots
dB's, Utrecht
20:00
Nachtschade + Certain Animals
Mezz, Breda
20:00
PRSPCT
Paard, Den Haag