Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
16:00
Dordtyart
Dordrecht
16:00
Iduna
Drachten
17:00
Paradiso
Amsterdam
18:45
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Eurotrash United
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Pul
Uden
Theater Posa
Lelystad
20:00
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
EKKO
Utrecht
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Stathe
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
Atak
Enschede
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Artishock
Soest
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
De Teerkamer
Woudrichem
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Vera
Groningen
Chassé Theater
Breda
Theater Dakota
Den Haag
11:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
12:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
P60
Amstelveen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Dordtyart
Dordrecht
15:00
Kasteel Radboud
Medemblik
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:15
Martinikerk
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
16:30
De Gouden Leeuw
Dongen
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
17:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Café De Lijst
Hoogeveen
17:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
The Saint
Eindhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Trix
Antwerpen
19:00
Patronaat
Haarlem
Gigant
Apeldoorn
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
zaterdag 30 september 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
16:00
Diamanda La Berge Dramm / James Oesi
Dordtyart, Dordrecht
16:00
Brews & Bluesfestival met oa Ralph de Jongh en T-99
Iduna, Drachten
17:00
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
18:45
Iris Penning / The girl who cried wolf
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Kunstnacht XXL
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / Newmoon
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Hedon, Zwolle
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Midas
Burgerweeshuis, Deventer
Hausmagger
Eurotrash United, Rotterdam
20:00
The Drums
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
Rolling Stones
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
RoseMotion
De Spot, Middelburg
20:00
Bush
Trix, Antwerpen
20:00
Bartek
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Jojo Gladstone
Metropool, Hengelo
20:00
The Preacher Men
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Hallo Venray + Sleeper Reign
Gebouw-T, Bergen op Zoom
A Liquid Landscape / Iamthemorning
De Pul, Uden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
20:00
Belphegor / Enthroned / Nervochaos / Nordjevel
P60, Amstelveen
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Apophys / Paper Doll Decay / Shinigami
dB's, Utrecht
20:00
Dess Finesse / Leafs / Wakeem
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
LSL Showcase
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
20:00
Marco Santos
Paard, Den Haag
Doomstad #3: Esben and The Witch / MNHM / Ortega
EKKO, Utrecht
Curse of Lono
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
80’S VERANTWOORD
Mezz, Breda
The Hillbilly Moonshiners
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Batmobile Rockabilly Night
Groene Engel, Oss
20:00
Ralph van Raat
Dordtyart, Dordrecht
20:00
My Cat Sparky
Stathe, Utrecht
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Rosenberg Trio
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
philharmonie zuidnederland: Met Liss en Skride naar Scandinavië
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Marathon
Boerderij, Zoetermeer
20:30
JW Roy - 20 Jaar Recording Artist
Effenaar, Eindhoven
Russkaja
Atak, Enschede
20:30
Steady State
De Bosuil, Weert
20:30
Justin Nozuka
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Pearl Jamming / Voodoo People
't Ukien, Kampen
20:30
Justin Nozuka
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Maudlin / Shht
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
The Rude Move
Artishock, Soest
20:45
Fresku / Mocromaniac
Simplon, Groningen
21:00
Ruben Hoeke 25 years on tour
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Mt Wolf
V11, Rotterdam
21:00
MacSwordfish + Bas Bons
Altstadt, Eindhoven
21:00
Male Gaze
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
Jowners
Manifesto, Hoorn
21:00
Red Snapper
Bibelot, Dordrecht
21:30
Tabanka
De Flux, Zaandam
21:30
Essential Six: De Skaggerz / Seven Eleven / The Dubbeez
Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Imitallica
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Victoire X Festus
Merleyn, Nijmegen
22:00
Jazzlab Session - Tribute to Marvin Gaye
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Bon Scotch
De Teerkamer, Woudrichem
23:00
Dr. Lektroluv
Paard, Den Haag
23:00
Drift 15 jaar
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Duds
Vera, Groningen
zondag 01 oktober 2017
The Dublin Legends
Chassé Theater, Breda
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
11:30
Romantisch pianoconcert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
12:00
Lucy Rose documentaire + concert
Paradiso, Amsterdam
12:00
Amstel Korendag
P60, Amstelveen
14:00
Latijns-Amerikaanse zang en muziek op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:15
Kwartetten met Beethoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
philharmonie zuidnederland: i-classics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Slagwerk Den Haag
Dordtyart, Dordrecht
15:00
Merain
Kasteel Radboud, Medemblik
15:00
Einzelgänger
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:15
BACH2WAYS Johannette Zomer en Bart Schneemann
Martinikerk, Groningen
16:00
Boom like that!
De Bosuil, Weert
16:00
Ash Wilson
Roepaen, Ottersum
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
16:00
Horna (FIN) + Thy Darkened Shade (GR) + Shaarimoth (NOR)
Little Devil, Tilburg
16:00
Pete Lincoln
Cacaofabriek, Helmond
16:00
James & Black
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
16:30
Jeff Jensen Band
De Gouden Leeuw, Dongen
16:30
Nazgulya Shukaeva Trio
Jazz@IL, Amstelveen
17:00
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
17:00
JJ Sharp band
Café De Lijst, Hoogeveen
17:00
Drift 15 jaar
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Dada`s Troost / Ernix
The Saint, Eindhoven
18:00
Callahan Clearwater revival
Den Heilige Cornelius, Roermond
Papa Roach
Trix, Antwerpen
19:00
Car bomb
Patronaat, Haarlem
Belphegor / Enthroned / Nervochaos
Gigant, Apeldoorn
19:30
Mt. Wolf
Sugar Factory, Amsterdam
Sigur Rós
Vorst Nationaal, Brussel
Lady Antebellum
AFAS Live, Amsterdam