Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Manifesto
Hoorn
In The Woods
Lage Vuursche
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Jan Hertog
Maasmechelen
21:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Podium Neede
Neede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
18:00
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Artishock
Soest
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:45
EKKO
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:00
De Kruitfabriek
Vilvoorde
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Taverne
Bergen
14:45
café d'n Engel
Bergen op Zoom
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Nieuwe Regentes
Den Haag
15:00
De Perifeer
Deventer
20:30
Effenaar
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
21:00
De Spieghel
Groningen
22:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Dassenakker Live
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Eetalage
Lelystad
16:00
Corneel
Lelystad
Het Depot
Leuven
De Kloveniersdoelen
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
Lux
Nijmegen
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Hoftheater
Raalte
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
zaterdag 29 oktober 2016
21:00
Karl Van Deun / Ruben Machtelinckx
'T Uilekot, Herzele
21:30
Tijdmasjien
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Flip Noorman - Make-up
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
50 jaar Palingsound II
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Buddy Holly - Een legende herleeft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Sick Sabbath
Manifesto, Hoorn
The Reverend Shawn Amos
In The Woods, Lage Vuursche
20:45
Bokoesam
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Daniel Norgren
Podium Asteriks, Leeuwarden
Douwe Bob
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Aisles
Jan Hertog, Maasmechelen
21:00
Hardsoul / Lady Shaynah / Mitch Crown / Renato S / Shirma Rouse / DJ G
Koningshof, Maassluis
20:00
Band of Skulls
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Windbroke
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
23:00
Alix Perez / Emperor / Ivy Lab / Levela
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mild High Club
Merleyn, Nijmegen
20:00
Makaya McCraven / Takuya Kuroda
Doornroosje, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
70's tush
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Woodie Smalls
Roepaen, Ottersum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
Low Society (USA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
traumahelikopter
Rotown, Rotterdam
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
FeestDJRuud
Annabel, Rotterdam
18:00
Eric Vloeimans / Marzio Scholten Kwartet / Omer Avital Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Talkin' Blues
Artishock, Soest
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
Rumours of Fleetwood Mac
013, Tilburg
20:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:00
I Am Oak
013, Tilburg
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:45
Larry Gus
EKKO, Utrecht
20:30
Brand New Bags
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Club Bouzouki: Rebetien - Griekse blues uit de havensteden
RASA, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
Benjamin Francis Leftwich
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:00
Wally en de Technische Werklozen
De Kruitfabriek, Vilvoorde
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 30 oktober 2016
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Eek-A-Mouse
Victorie, Alkmaar
20:00
Fantan Mojah
P60, Amstelveen
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
TaxiWars
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Reverend Shawn Amos
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Grey Aura
OCCII, Amsterdam
Iris Hond / Matangi Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Tears & Marble
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Niccolo Fabi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
19:30
Death Grips
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Lil Dicky
Melkweg, Amsterdam
Billy Talent
Melkweg, Amsterdam
16:00
Convoy
Concerto, Amsterdam
15:30
The Mulligan Brothers
Paradiso, Amsterdam
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Living Room Heroes
Taverne, Bergen
14:45
The Fabulous / WannaBeatles
café d'n Engel, Bergen op Zoom
Audio Adam + Eleonor Coco
Mezz, Breda
20:00
Whitney
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Whitney
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Regentes, Den Haag
15:00
Spoelstra
De Perifeer, Deventer
20:30
Ben Caplan and The Casual Smokers
Effenaar, Eindhoven
14:15
Ruben Plazier
D' Engelenburgh, Fijnaart
21:00
The Excitements
De Spieghel, Groningen
22:00
Flamingods
Patronaat, Haarlem
Birth of Joy
Patronaat, Haarlem
20:30
Drive Like Maria
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
Robert Jan Stips
Dassenakker Live, Houten
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:00
Venom Inc.
Gebr. De Nobel, Leiden
Emil Landman
De Eetalage, Lelystad
16:00
Emil Landman
Corneel, Lelystad
Pavlov's Dog
Het Depot, Leuven
Eerie Wanda
De Kloveniersdoelen, Middelburg
22:00
Twin Peaks
Merleyn, Nijmegen
16:00
Bo de Graaf & Phillip Rüttgers / Bogerous / Eric Vloeimans / Jorrit We
Lux, Nijmegen
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Ledeltheater, Oostburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
16:00
Talkin' Blues
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal