Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:45
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
18:30
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Schakel
Gilze
21:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Patronaat
Haarlem
De Toegift
Den Hoorn
20:00
N9
Eeklo
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Mezz
Breda
22:00
Artishock
Soest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
20:00
Spirit of 66
Verviers
In The Woods
Lage Vuursche
21:30
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
De Kruitfabriek
Vilvoorde
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
22:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
EKKO
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Little Devil
Tilburg
Mezz
Breda
013
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
17:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
16:00
Lux
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Ledeltheater
Oostburg
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Victorie
Alkmaar
De Kloveniersdoelen
Middelburg
16:00
Corneel
Lelystad
De Eetalage
Lelystad
13:00
Markant Uden
Uden
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Patronaat
Haarlem
20:30
OCCII
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Concertgebouw
Amsterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Depot
Leuven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Dassenakker Live
Houten
20:15
De Pul
Uden
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
De Perifeer
Deventer
zaterdag 29 oktober 2016
Kovacs / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:45
Larry Gus
EKKO, Utrecht
20:30
Laura Fygi meets Trio Malando
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
18:30
London Calling #3
Paradiso, Amsterdam
22:00
Low Society (USA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Lucy Dacus / Palace Winter
Altstadt, Eindhoven
20:00
Makaya McCraven / Takuya Kuroda
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Medicine Jet / The Glücks
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Mild High Club
Merleyn, Nijmegen
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
18:30
Nielson
Brikke Oave, Brunssum
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
21:30
Oligarkh
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Petrol Girls
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Preston Reed
N9, Eeklo
Raul Midón
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Red Bull Sound Select presents Clams Casino / FMNLAS / Ice Viper
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Reinis Young
P60, Amstelveen
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rumours of Fleetwood Mac
013, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
Sick Sabbath
Manifesto, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
St. Tropez
Mezz, Breda
22:00
Talkin' Blues
Artishock, Soest
The Analogues - Sgt. Pepper
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Cool Quest
Iduna, Drachten
20:00
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
The Reverend Shawn Amos
In The Woods, Lage Vuursche
21:30
Tijdmasjien
Vorstin, Hilversum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
traumahelikopter
Rotown, Rotterdam
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Wally en de Technische Werklozen
De Kruitfabriek, Vilvoorde
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:00
Windbroke
Spiegeltheater, Middelburg
22:00
Woodie Smalls
Roepaen, Ottersum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 30 oktober 2016
Andy Shauf
EKKO, Utrecht
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anvil
Little Devil, Tilburg
Audio Adam + Eleonor Coco
Mezz, Breda
Band of Skulls
013, Tilburg
Bart Wirtz
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ben Caplan and The Casual Smokers
Effenaar, Eindhoven
17:00
Ben van Gelder / Christoph Stiefel / Dhafer Youssef
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
De Bosuil, Weert
Billy Talent
Melkweg, Amsterdam
Birth of Joy
Patronaat, Haarlem
16:00
Bo de Graaf & Phillip Rüttgers / Bogerous / Eric Vloeimans / Jorrit We
Lux, Nijmegen
21:00
Causes
Rotown, Rotterdam
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Ledeltheater, Oostburg
16:00
Convoy
Concerto, Amsterdam
19:30
Death Grips
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Drive Like Maria
Nieuwe Nor, Heerlen
Drivin' N' Cryin'
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Eek-A-Mouse
Victorie, Alkmaar
Eerie Wanda
De Kloveniersdoelen, Middelburg
16:00
Emil Landman
Corneel, Lelystad
Emil Landman
De Eetalage, Lelystad
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Markant Uden, Uden
20:00
Fantan Mojah
P60, Amstelveen
22:00
Flamingods
Patronaat, Haarlem
20:30
Grey Aura
OCCII, Amsterdam
19:30
Hedon Presents: Even Tussendoor / Jasper Slaghuis / Gentlemen
Hedon, Zwolle
Iris Hond / Matangi Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
John Grant
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
De Helling, Utrecht
19:30
Lil Dicky
Melkweg, Amsterdam
17:00
Living Room Heroes
Taverne, Bergen
20:00
Niccolo Fabi
Paradiso, Amsterdam
21:00
Orkesta Mendoza
TivoliVredenburg, Utrecht
Pavlov's Dog
Het Depot, Leuven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
Robert Jan Stips
Dassenakker Live, Houten
20:15
RPWL
De Pul, Uden
14:15
Ruben Plazier
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Spoelstra
De Perifeer, Deventer