Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
PopEi
Eindhoven
The Qube
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Winston
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Cambrinus Muziekpodium
Horst
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Paradiso
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
EKKO
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Simplon
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Canvas op de 7e
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Patronaat
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Concerto
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Sneek
Sneek
V11
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 02 november 2016
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Obituary + Exodus
013, Tilburg
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou
Patronaat, Haarlem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Robbie Williams
The Qube, Amsterdam
20:30
Samm Henshaw
BIRD, Rotterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Shane Alexander
Patronaat, Haarlem
20:00
Smutfish
Paard, Den Haag
20:30
Stu Hamm Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Analogues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Fureys
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
The Pheromones / Brentsleng
Winston, Amsterdam
The Posies
De Helling, Utrecht
The Reverend Shawn Amos
Cambrinus Muziekpodium, Horst
19:45
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
Twin Atlantic
EKKO, Utrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Walter Trout
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Warhaus
Bitterzoet, Amsterdam
Warpaint
Paradiso, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
donderdag 03 november 2016
Agnes Obel
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Posthuis Theater, Heerenveen
Amanda Bergman
EKKO, Utrecht
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Anaal Nathrakh / Suffering Quota / VVOVNDS
Simplon, Groningen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Annet Malherbe / Frédérique Spigt - Elvis Never left the building
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Apneu / Breaking Levees
Patronaat, Haarlem
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Audio Adam / Eleonor Coco
Luxor Live, Arnhem
Barry Hay Flying V Formation
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Metropool, Hengelo
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Black Flower
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
British Pop Invasion - Volume 4
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Choir of Young Believers
De Helling, Utrecht
21:00
Common Tongues
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
20:00
CROWS
Stroomhuis, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dark Funeral
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diouff
Melkweg, Amsterdam
20:15
Discover Berget Lewis
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
Victorie, Alkmaar
20:00
Eek-A-Mouse
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Experience / DJ Tim Jules / The Bunga Bunga
Canvas op de 7e, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Hofman Live: Django Boegheim
Hofman, Utrecht
20:15
Ivan Paduart Trio / Richard Galliano
De Doelen, Rotterdam
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
20:00
John The Revelator
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kenny Rogers
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
King Crimson
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:45
Kula Shaker
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Lavinia Meijer
Concerto, Amsterdam
Life`s Electric
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Luciano
Luxor Live, Arnhem
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Marc O’Reilly
Hedon, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mercy John
Theater De Boemel, Tilburg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
19:45
Nils Petter Molvaer / Sly & Robbie
Hedon, Zwolle
Nynke Laverman - Wachter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Obituary + Exodus + Prong + King Parrot
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Piero Bianculli
BIRD, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pink Oculus
Vorstin, Hilversum
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
Public Acces TV
V11, Rotterdam
20:00
Randy Hansen
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Raul Midón
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam