Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
O.C. De Kleine Beer
Beernem
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
21:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
18:30
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Paard
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Oude School
Dordrecht
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
N9
Eeklo
20:30
Altstadt
Eindhoven
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
De Eendracht
Gemert
Capitole
Gent
20:30
De Schakel
Gilze
Zeelandhallen
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Metropool
Hengelo
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Manifesto
Hoorn
In The Woods
Lage Vuursche
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Jan Hertog
Maasmechelen
21:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Podium Neede
Neede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vrijdag 28 oktober 2016
20:00
Diggy Dex
Grenswerk, Venlo
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Coldplace
De Bosuil, Weert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Peter Pan Speedrock - Afscheidstour
De Peppel, Zeist
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Broederliefde
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 oktober 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Raul Midón
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
17:00
BluesFellas
Café de Pilaren, Alkmaar
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Flotz
De Meester, Almere
20:30
Reinis Young
P60, Amstelveen
20:30
Laura Fygi meets Trio Malando
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:30
Kiss All Monsters
Paradiso, Amsterdam
21:30
Oligarkh
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Meervaart, Amsterdam
20:30
Drivin' N' Cryin'
Q-Factory, Amsterdam
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Emilie & Ogden
Melkweg, Amsterdam
20:00
Red Bull Sound Select presents Clams Casino / FMNLAS / Ice Viper
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kovacs / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Dazzled Sticks
Melkweg, Amsterdam
19:00
Annette Vogel / Danielle Cornelissen / Dick Pels
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
18:30
London Calling #3
Paradiso, Amsterdam
18:00
Dolan Twins
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Drowners
Trix, Antwerpen
20:00
Fifth Harmony
Lotto Arena, Antwerpen
Antimatter
Gigant, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
Fairport Convention
O.C. De Kleine Beer, Beernem
21:00
JOANovARC
Taverne, Bergen
21:00
666 The Nightmare: Halloween - Children of the Corn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
21:00
St. Tropez
Mezz, Breda
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
18:30
Nielson
Brikke Oave, Brunssum
20:00
Jeremy Loops
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Analogues - Sgt. Pepper
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Medicine Jet / The Glücks
Paard, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Diligentia, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
Danny Vera
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Birth of Joy
Bibelot, Dordrecht
20:00
GroovyQ
De Oude School, Dordrecht
The Cool Quest
Iduna, Drachten
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Preston Reed
N9, Eeklo
20:30
Lucy Dacus / Palace Winter
Altstadt, Eindhoven
Call It Off
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
Jan Smit
Zeelandhallen, Goes
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
Dinosaur Jr. + support
Vera, Groningen
20:30
Diggy Dex
Simplon, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Petrol Girls
Patronaat, Haarlem
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Arno
Cacaofabriek, Helmond
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Beerland
Metropool, Hengelo
21:00
Karl Van Deun / Ruben Machtelinckx
'T Uilekot, Herzele
21:30
Tijdmasjien
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Flip Noorman - Make-up
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
50 jaar Palingsound II
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Buddy Holly - Een legende herleeft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Sick Sabbath
Manifesto, Hoorn
The Reverend Shawn Amos
In The Woods, Lage Vuursche
20:45
Bokoesam
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Daniel Norgren
Podium Asteriks, Leeuwarden
Douwe Bob
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Aisles
Jan Hertog, Maasmechelen
21:00
Hardsoul / Lady Shaynah / Mitch Crown / Renato S / Shirma Rouse / DJ G
Koningshof, Maassluis
20:00
Band of Skulls
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Windbroke
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
23:00
Alix Perez / Emperor / Ivy Lab / Levela
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mild High Club
Merleyn, Nijmegen