Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Paard
Den Haag
17:00
The Saint
Eindhoven
Theater De Verwachting
Ritthem
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Swaf
Hoorn
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Little Devil
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
20:30
013
Tilburg
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Mezz
Breda
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
Gelredome
Arnhem
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
16:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Roodkapje
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
23:30
Seven
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
De Helling
Utrecht
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Metropool
Hengelo
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Werft
Geel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 15 oktober 2017
17:30
Haas + Raptiel
Neushoorn, Leeuwarden
13:00
Herfstfest
Paard, Den Haag
17:00
Hillbilly Hayride
The Saint, Eindhoven
Kieran Goss
Theater De Verwachting, Ritthem
Kim Janssen
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Kitty Kitty Tuna
Swaf, Hoorn
15:30
Koningin Elisabethwedstrijd 2016: Lukás Vondrácek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Kutiman
Paradiso, Amsterdam
Laurence Jones
Metropool, Hengelo
20:00
Leng Tch'e
Little Devil, Tilburg
Leonie Meijer - Hier.
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
19:00
LIVE: Metal on De Wal
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maan
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Meier-Budjana Group ft. Jimmy Haslip
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Metal up your Mezz - Metalmatinee
Mezz, Breda
16:00
MilesRocks!
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nouvelle Vague
Melkweg, Amsterdam
14:15
philharmonie zuidnederland: het fundament van de klassieken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
RAqS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raven
The Jack, Eindhoven
Rolling Stones
Gelredome, Arnhem
16:30
Shalosh Jazz Band (Israel)
Jazz@IL, Amstelveen
16:00
Slaid Cleaves
Paradiso, Amsterdam
18:00
Stars at Night
Café ‘t Spektakel, Asten
Stoned Jesus
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
The Blues Brothers
Figi Theater, Zeist
20:00
Theo Nijland
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tom Hickox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Uneven Structure
Gebr. De Nobel, Leiden
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
White Wine (D)
Roodkapje, Rotterdam
19:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
20:30
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Autumn Leaves: Jazz at the Klep
Grenswerk, Venlo
20:15
Budapest Festival Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Chad VanGaalen
Rotown, Rotterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Future
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Hippe Gasten
013, Tilburg
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Paard, Den Haag
21:00
Love The System
Paradiso, Amsterdam
Low
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Night of The Guitar
Q-Factory, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet
Café Wilhelmina, Eindhoven
Spidergawd
EKKO, Utrecht
20:15
The Lasses, KV Express
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
YG
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 17 oktober 2017
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Junushoff Theater, Wageningen
23:30
Dopebwoy
Seven, Den Haag
Dweezil Zappa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Epica
Het Depot, Leuven
Eric Gales
De Helling, Utrecht
21:00
Gabriel Rios
Merleyn, Nijmegen
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:00
J. Bernardt
Tolhuistuin, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Josh Pyke
De Roode Bioscoop, Amsterdam
14:00
Nadja Filtzer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Neck Deep
Melkweg, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
Orden Ogan / Rhapsody of Fire
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Voivod
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Wibi Soerjadi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Y&T
Metropool, Hengelo
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
woensdag 18 oktober 2017
'Forever Amy'
C.C. De Werft, Geel
20:00
2manydjs + Tiga
Tolhuistuin, Amsterdam
18:30
ADE Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
ADE Live in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
Albin Lee Meldau
Amstelkerk, Amsterdam
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
And So I Watch You From Afar
Patronaat, Haarlem
20:00
Ares
Trix, Antwerpen
20:00
Ásgeir
Trix, Antwerpen
Cécile McLorin Salvant
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dead Kennedys
Effenaar, Eindhoven
20:30
Doldrums
Simplon, Groningen
20:00
Doldrums
Simplon, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
DragonForce
Effenaar, Eindhoven
Dweezil Zappa Plays Whatever The FA%K He Wants!
013, Tilburg
20:00
Epica
Trix, Antwerpen
20:30
Eric Gales
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Fatima Yamaha
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gabriel Rios (solo)
EKKO, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
22:00
IKODO (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
J. Bernardt
Vera, Groningen
20:00
Jameszoo / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
20:00
Joseph Huber
Burgerweeshuis, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar