Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vooruit
Gent
20:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
BaronTheater
Opende
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cinetol
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
dB's
Utrecht
De Eendracht
Gemert
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
20:30
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
13:00
Dok6
Panningen
20:00
Dokzaal
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Grenslandhallen
Hasselt
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Latenstaan
Zoetermeer
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
23:30
Paardcafe
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Porgy en Bess
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
vrijdag 04 november 2016
19:45
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
Maria Mena
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Terrace Martin
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Model Depose + support
Vera, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Warhaus
Vooruit, Gent
20:00
Preacher Stone
Vorstin, Hilversum
Maaike Ouboter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 05 november 2016
22:00
Potential Criminal
Altstadt, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:15
LOS - VAST
BaronTheater, Opende
Samm Henshaw
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
The Rude Move
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
20:00
K's Choice
C.C. De Werf, Aalst
Paul de Munnik
C.C. Den Herd, Bladel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
17:00
Talkin' Blues
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Sailing To Suez
Cinetol, Amsterdam
16:00
Joseph Arthur
Concerto, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Uneven Structure
dB's, Utrecht
Brace
De Eendracht, Gemert
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
20:30
DJ Daan / McGyver / Spinal / Def P / Engel & Just
De Helling, Utrecht
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:00
Diggy Dex
De Meester, Almere
Imperial Crowns
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Noisia
De Oosterpoort, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
20:00
Niels Geusebroek
De Spot, Middelburg
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Dok6, Panningen
20:00
Blackie & The Oohoos
Dokzaal, Amsterdam
23:00
Levon Vincent
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
22:00
YummYumm 5year Anniversary
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Meer Blues
Duycker, Hoofddorp
20:15
Douwe Bob
Effenaar, Eindhoven
Rue Royale
EKKO, Utrecht
21:00
Indian Askin
Fluor, Amersfoort
21:00
Danny Vera
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Hatesphere
Gebr. De Nobel, Leiden
The Posies
Gebr. De Nobel, Leiden
Bettie Serveert
Gigant, Apeldoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:30
ZEUS + Life's Electric
Groene Engel, Oss
23:00
FeestDJRuud
Hedon, Zwolle
21:00
Eek-A-Mouse
Het Bolwerk, Sneek
New York Round Midnight
Het Klooster, Woerden
RPWL
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Kraaien
Iduna, Drachten
20:15
Discover Berget Lewis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Rediohead
J.C. Elektra, Sliedrecht
St. Tropez
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Balaio / Randy Becker
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Pene Corrida
Latenstaan, Zoetermeer
20:00
Izegrim
Little Devil, Tilburg
21:30
Soulnight Met Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
XIXA
Merleyn, Nijmegen
20:30
The James Hunter Six
Metropool, Hengelo
22:00
Wipneus en Pim
Mezz, Breda
22:00
LIVE: The Breakdowns (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Leticia y su rumbadama
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Superclassics XL
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Twice a man
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Delv!s
Nijdrop, Opwijk
20:00
Lavalu
Nijend 24, Anderen
21:00
Kandace Springs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Conorach / Eardanger / Venator
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Bandover / Bigwood Leonard / Bluez Train / Martinus / Red Pepper Blues
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
MTV World Stage - Kings of Leon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
23:30
DJ Pj
Paardcafe, Den Haag
traumahelikopter
Paradiso, Amsterdam
Broederliefde
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Paradiso, Amsterdam
20:30
Level 42
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
CROWS
Patronaat, Haarlem
20:00
I Am Oak
Patronaat, Haarlem
20:00
Akwasi
Podium Mozaiek, Amsterdam
Maria Mendes
Porgy en Bess, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen