Douwe Bob in Effenaar op zaterdag 05 november 2016

  • Douwe Bob
    Songbird Festival 2012
    © Charles Batenburg
  • Douwe Bob
    Pinkpop Perspresentatie - 20/2 - Paradiso
    © Arend Jan Hermsen

Podiuminfo foto's van Douwe Bob in Effenaar

ZA.
05 NOV
DOUWE BOB Grote zaal, 20:15 uur Effenaar, Eindhoven
2016
Hoofdprogramma Douwe Bob

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op zaterdag 05 november 2016.
Dat is 3556 dagen geleden.

Overzicht tickets dit concert

Tickets Douwe Bob in Effenaar
DEZE Douwe Bob TICKETS WAREN BESCHIKBAAR:
za 05 nov
Effenaar, Eindhoven
€ 22,50

Informatie over dit concert

In mei kwam Douwe Bob’s nieuwe album 'Fool Bar' uit. Reden genoeg voor Douwe om in het najaar op tour te gaan langs zijn favoriete zalen in Nederland. Omdat die tour binnen no time was uitverkocht, komt hij voor een extra show naar de Effenaar.

Meer concerten zoals deze

Foto's van Douwe Bob

Foto Douwe Bob te Dauwpop 2024 Foto Douwe Bob te Douwe Bob - 04/11 - Metropool Foto Douwe Bob te Concert at Sea 2016 - Vrijdag Foto Douwe Bob te Share A Perfect Day 2016 Foto Douwe Bob te Paaspop Schijndel 2015 - zondag Foto Douwe Bob te Pinkpop 2024 - Zaterdag
 
Bekijk alle 324 foto's van Douwe Bob

Gerelateerde concerten

Gerelateerde festivals

Gerelateerd nieuws