Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Pier 15
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Helling
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
RASA
Utrecht
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Grenslandhallen
Hasselt
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater Sneek
Sneek
Posthuis Theater
Heerenveen
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Dokzaal
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Paradiso
Amsterdam
20:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
22:00
STECK
Delft
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Nijdrop
Opwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Meester
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Helling
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:30
Paardcafe
Den Haag
Theater de Mythe
Goes
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
13:00
Dok6
Panningen
20:15
Bon theater
Medemblik
23:00
Hedon
Zwolle
Vorst Nationaal
Brussel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:00
Q-Factory
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
BREStheater
Brielle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Patronaat
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Vera
Groningen
20:15
BaronTheater
Opende
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Duycker
Hoofddorp
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TivoliVredenburg
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
Trix
Antwerpen
Het Klooster
Woerden
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 04 november 2016
20:30
Welkom bij de Fresku show
De Speeldoos, Vught
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Wooden Indian Burial Ground
Pier 15, Breda
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
You Me At Six
De Helling, Utrecht
20:30
Zeus
Hedon, Zwolle
20:30
Zuco 103
Neushoorn, Leeuwarden
zaterdag 05 november 2016
22:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Afrodisiac: Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou
RASA, Utrecht
20:00
Akwasi
Podium Mozaiek, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:30
Balaio / Randy Becker
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Bandover / Bigwood Leonard / Bluez Train / Martinus / Red Pepper Blues
Oefenbunker, Landgraaf
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
Bettie Serveert
Gigant, Apeldoorn
20:00
Blackie & The Oohoos
Dokzaal, Amsterdam
Brace
De Eendracht, Gemert
Broederliefde
Paradiso, Amsterdam
20:30
Call It Off / The Press and the President
Willemeen, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Conorach / Eardanger / Venator
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
CROWS
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Danny Vera
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
De Grote Prijs van Nederland Halveer finale Hiphop
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Kraaien
Iduna, Drachten
22:00
De Ommedijk
STECK, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Delv!s
Nijdrop, Opwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Diggy Dex
De Meester, Almere
20:15
Discover Berget Lewis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
DJ Daan / McGyver / Spinal / Def P / Engel & Just
De Helling, Utrecht
23:45
DJ Deeon / Larry de Kat
Sugar Factory, Amsterdam
23:30
DJ Pj
Paardcafe, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
20:15
Douwe Bob
Effenaar, Eindhoven
21:00
Eek-A-Mouse
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Emil Landman
Paradiso, Amsterdam
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Dok6, Panningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
23:00
FeestDJRuud
Hedon, Zwolle
Flume
Vorst Nationaal, Brussel
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:00
Gitarist Educatie Markt
Q-Factory, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
20:00
Hatesphere
Gebr. De Nobel, Leiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
20:00
Herman Brood 70
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
I Am Oak
Patronaat, Haarlem
Imperial Crowns
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Indian Askin
Fluor, Amersfoort
20:00
Izegrim
Little Devil, Tilburg
20:00
Jan Smit
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
Joseph Arthur
Concerto, Amsterdam
20:00
K's Choice
C.C. De Werf, Aalst
21:00
Kandace Springs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lavalu
Nijend 24, Anderen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
21:00
Leticia y su rumbadama
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Level 42
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Levon Vincent
Doornroosje, Nijmegen
22:00
LIVE: The Breakdowns (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Vera, Groningen
20:15
LOS - VAST
BaronTheater, Opende
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Margriet Sjoerdsma
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maria Mendes
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Meer Blues
Duycker, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mr. Paul Young
TivoliVredenburg, Utrecht
MTV World Stage - Kings of Leon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mute (CA) + Drunktank (NL) + Junkyard Safari (NL)
Winston, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
Never Say Die Tour
Trix, Antwerpen
New York Round Midnight
Het Klooster, Woerden
20:00
Niels Geusebroek
De Spot, Middelburg
20:30
Noisia
De Oosterpoort, Groningen