Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
17:00
The Saint
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Swaf
Hoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roodkapje
Rotterdam
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paard
Den Haag
P3
Purmerend
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
20:30
Hedon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
17:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gelredome
Arnhem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Hip
Deventer
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Annabel
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Westerkerk
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Grenswerk
Venlo
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
15:00
013
Tilburg
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
23:30
Seven
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
12:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Omval
Diemen
zondag 15 oktober 2017
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Hickox
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Eric “Roscoe” Ambel / Warner E Hodges / Webb Wilder
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
MilesRocks!
TivoliVredenburg, Utrecht
Kieran Goss
Theater De Verwachting, Ritthem
17:00
Hillbilly Hayride
The Saint, Eindhoven
20:00
Raven
The Jack, Eindhoven
21:00
Kitty Kitty Tuna
Swaf, Hoorn
20:00
CYB / Elisa Batti / Flozias & Robit
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Gabriel Rios
Rotown, Rotterdam
21:00
White Wine (D)
Roodkapje, Rotterdam
13:00
Dostojevski Kwartet
Protestantse Kerk, Cothen
20:30
Kutiman
Paradiso, Amsterdam
20:00
RAqS
Paradiso, Amsterdam
16:00
Slaid Cleaves
Paradiso, Amsterdam
13:00
Herfstfest
Paard, Den Haag
Forever Amy
P3, Purmerend
17:30
Haas + Raptiel
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Koningin Elisabethwedstrijd 2016: Lukás Vondrácek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
philharmonie zuidnederland: het fundament van de klassieken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
LIVE: Metal on De Wal
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:30
Metal up your Mezz - Metalmatinee
Mezz, Breda
Laurence Jones
Metropool, Hengelo
19:30
Nouvelle Vague
Melkweg, Amsterdam
19:00
Astrid S
Melkweg, Amsterdam
20:00
Theo Nijland
Luxor Live, Arnhem
20:00
Leng Tch'e
Little Devil, Tilburg
16:30
Shalosh Jazz Band (Israel)
Jazz@IL, Amstelveen
20:30
Chantal Acda
Hedon, Zwolle
14:00
De IJssel Stroomt Over
Hedon, Zwolle
21:00
Alcides: het album 20 jaar later
Grounds, Rotterdam
17:00
An Afternoon With Crosby, Stills, Nash & Young
Grenswerk, Venlo
15:00
Autumn Leaves: Rogier Telderman
Grenswerk, Venlo
16:15
Cloud Cukkoo
Gigant, Apeldoorn
Rolling Stones
Gelredome, Arnhem
20:00
Uneven Structure
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
The Blues Brothers
Figi Theater, Zeist
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Fenix Music Factory, Rotterdam
20:30
Chad VanGaalen
EKKO, Utrecht
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
Donnerwetter
De Hip, Deventer
20:00
Clouseau
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
18:00
Stars at Night
Café ‘t Spektakel, Asten
16:30
3 on The Tree
Café Wilhelmina, Eindhoven
Stoned Jesus
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Meier-Budjana Group ft. Jimmy Haslip
Boerderij, Zoetermeer
Maan
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amadou & Mariam
Annabel, Rotterdam
Leonie Meijer - Hier.
Agora Theater Druten, Druten
Angus & Julia Stone
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
20:00
Encuentros
't Rozenknopje, Eindhoven
maandag 16 oktober 2017
Low
Westerkerk, Amsterdam
21:00
Chad VanGaalen
Rotown, Rotterdam
20:00
Night of The Guitar
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Love The System
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Paard, Den Haag
20:15
The Lasses, KV Express
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Budapest Festival Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
YG
Melkweg, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Autumn Leaves: Jazz at the Klep
Grenswerk, Venlo
Spidergawd
EKKO, Utrecht
20:30
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Future
AFAS Live, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
15:00
Hippe Gasten
013, Tilburg
dinsdag 17 oktober 2017
20:15
Wibi Soerjadi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
20:00
J. Bernardt
Tolhuistuin, Amsterdam
Dweezil Zappa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nick & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
23:30
Dopebwoy
Seven, Den Haag
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Nadja Filtzer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
Y&T
Metropool, Hengelo
21:00
Gabriel Rios
Merleyn, Nijmegen
Neck Deep
Melkweg, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Epica
Het Depot, Leuven
Orden Ogan / Rhapsody of Fire
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Josh Pyke
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Eric Gales
De Helling, Utrecht
20:30
Voivod
Burgerweeshuis, Deventer
woensdag 18 oktober 2017
12:00
Lunchconcert: Martien Maas / Vincent Klep
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
J. Bernardt
Vera, Groningen
20:00
Ásgeir
Trix, Antwerpen
20:00
Ares
Trix, Antwerpen
20:00
Epica
Trix, Antwerpen
20:00
2manydjs + Tiga
Tolhuistuin, Amsterdam
Kieran Goss
Theater Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen