Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
22:00
STECK
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
BREStheater
Brielle
22:00
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:00
Nijend 24
Anderen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Dokzaal
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Fluor
Amersfoort
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
De Bosuil
Weert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
De Helling
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
16:30
De Pul
Uden
19:00
Extase
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Atak
Enschede
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
Botanique
Brussel
zaterdag 05 november 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
23:30
DJ Pj
Paardcafe, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
20:00
Jan Smit
World Forum Theater, Den Haag
22:00
De Ommedijk
STECK, Delft
20:15
Discover Berget Lewis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
Flume
Vorst Nationaal, Brussel
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
22:00
Wipneus en Pim
Mezz, Breda
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Paul de Munnik
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Danny Vera
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Imperial Crowns
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Call It Off / The Press and the President
Willemeen, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
Bettie Serveert
Gigant, Apeldoorn
You Me At Six
Trix, Antwerpen
Never Say Die Tour
Trix, Antwerpen
20:00
Lavalu
Nijend 24, Anderen
23:45
DJ Deeon / Larry de Kat
Sugar Factory, Amsterdam
traumahelikopter
Paradiso, Amsterdam
21:00
Kandace Springs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Samm Henshaw
Bitterzoet, Amsterdam
Broederliefde
Paradiso, Amsterdam
20:30
Okkervil River
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
20:00
Blackie & The Oohoos
Dokzaal, Amsterdam
20:00
Sailing To Suez
Cinetol, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Herman Brood 70
Q-Factory, Amsterdam
De Grote Prijs van Nederland Halveer finale Hiphop
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mute (CA) + Drunktank (NL) + Junkyard Safari (NL)
Winston, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Akwasi
Podium Mozaiek, Amsterdam
16:00
Joseph Arthur
Concerto, Amsterdam
14:00
Gitarist Educatie Markt
Q-Factory, Amsterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Indian Askin
Fluor, Amersfoort
RPWL
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Diggy Dex
De Meester, Almere
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theaterhotel Almelo, Almelo
17:00
Talkin' Blues
Café de Pilaren, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
K's Choice
C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 06 november 2016
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Hedon, Zwolle
15:00
Jelka van Houten
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
UFO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Gbh
De Flux, Zaandam
15:30
The Jigantics
De Kleine Waarheid, Zaandam
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Orkesta Mendoza
Grenswerk, Venlo
20:30
Popa Chubby
De Helling, Utrecht
16:00
Joris Roelofs
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Mischief / Pat Capocci
dB's, Utrecht
16:30
Singer Songwriter Sunday #7
De Pul, Uden
19:00
The Toasters
Extase, Tilburg
19:00
Hypno5e
Little Devil, Tilburg
Amon Amarth
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The James Hunter Six
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Anne-Marie Jung - De Exoot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Marcel Verbeek
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
The Fureys
Theater de Purmaryn, Purmerend
14:00
Kasteel Aerwinkel in Weense sferen met Éva Szalai & Alexandra Mashina
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
15:00
Julia & The Crowd
Roepaen, Ottersum
20:15
The Low Anthem
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Gavin James
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Desray presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
20:00
Eins, Zwei Orchestra
Patronaat, Haarlem
Warhaus
Patronaat, Haarlem
19:30
Entombed AD
Patronaat, Haarlem
20:15
Tindersticks
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Donavon Frankenreiter
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Palace
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Annihilator
Atak, Enschede
14:00
Tangarine
Poppodium Apollo, Emmen
Echo & The Bunnymen
Effenaar, Eindhoven
20:00
Into It. Over It + Tancred
Dynamo, Eindhoven
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47
PopEi, Eindhoven
14:00
Diamanda La Berge Dramm
Van Abbemuseum, Eindhoven
15:00
StarkLinnemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
I Am Oak
Paard, Den Haag
Level 42
Paard, Den Haag
Maaike Ouboter
Diligentia, Den Haag
15:00
Marvin Dee
Stadscafé de Waag, Delft
Band of Skulls
Botanique, Brussel