Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Roepaen
Ottersum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
15:30
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Zwerver
Oostende
Heineken Music Hall
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:00
PopEi
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
30CC/Schouwburg
Leuven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rotown
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Ins Blau
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Ziggo Dome
Amsterdam
zondag 06 november 2016
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47
PopEi, Eindhoven
14:00
Tangarine
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Ugly Kid Joe
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
15:00
Julia & The Crowd
Roepaen, Ottersum
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Red Hot Chili Peppers
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Marvin Dee
Stadscafé de Waag, Delft
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Tindersticks
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Knol - Lost & Found
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Marcel Verbeek
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Fureys
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
16:00
Joris Roelofs
TivoliVredenburg, Utrecht
Angel Olsen
Tolhuistuin, Amsterdam
Delain
Trix, Antwerpen
14:00
Diamanda La Berge Dramm
Van Abbemuseum, Eindhoven
15:30
Desray presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
maandag 07 november 2016
Pain
013, Tilburg
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
Marian Hill
Bitterzoet, Amsterdam
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Wolfert Brederode Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
DMA's
De Helling, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steve Gunn
De Zwerver, Oostende
The Lumineers
Heineken Music Hall, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
The Skull
Little Devil, Tilburg
19:30
This Wild Life
Melkweg, Amsterdam
Taylor Davis
Melkweg, Amsterdam
K's Choice
Melkweg, Amsterdam
20:00
Enslaved (NO) > 25 Years Anniversary Tour
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Victor Wooten Trio feat. Dennis Chambers & Bob Francheschini
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Paard, Den Haag
Echo & The Bunnymen
Paard, Den Haag
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
Huseyin Badilli
Paradiso, Amsterdam
19:30
Regina Spektor
Paradiso, Amsterdam
Paul Young
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Max Raptor
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
Skinny Living
Rotown, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Bernhoft
TivoliVredenburg, Utrecht
Boy
TivoliVredenburg, Utrecht
Biffy Clyro
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 08 november 2016
Level 42
013, Tilburg
Enslaved 25: Spinning Wheel Ritual
013, Tilburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
30CC/Schouwburg, Leuven
Jake Bugg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Bernhoft
BIRD, Rotterdam
20:30
K's Choice
C.C. Strombeek, Grimbergen
The Skull + Witch Mountain
dB's, Utrecht
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Helling, Utrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Jazz Orchestra Of The Concertgebouw with Dr Lonnie Smith
De Oosterpoort, Groningen
Pink Oculus
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
Warhaus
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Fureys
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:00
DMA's
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mercy John
Grenswerk, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Gregory Porter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
21:00
Randy Brecker & Balaio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Paard, Den Haag
20:00
Popa Chubby
Paard, Den Haag
19:30
J Balvin
Paradiso, Amsterdam
Mr. Paul Young
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max Raptor
Patronaat, Haarlem
20:00
Orkesta Mendoza
Patronaat, Haarlem
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Steve Gunn + Nathan Bowles
Rotown, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Takuya Kuroda
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Killing Joke
TivoliVredenburg, Utrecht
Simo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ryley Walker + Itasca
Vera, Groningen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
Red Hot Chili Peppers
Ziggo Dome, Amsterdam