Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Bosuil
Weert
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Roepaen
Ottersum
19:00
Annabel
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
14:00
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
RASA
Utrecht
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
013
Tilburg
21:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
The Pit
Nieuwegein
Fluor
Amersfoort
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Backstage
Almere
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Simplon
Groningen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
CC Asse
Asse
21:00
Taverne
Bergen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
zaterdag 12 november 2016
21:00
Red Beard Funk Circus
Hedon, Zwolle
19:00
Ready to Play
Paardcafe, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
19:30
Popronde Sittard
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
O'G3NE - Three times a lady
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nada Surf
Patronaat, Haarlem
Myrath
Patronaat, Haarlem
20:00
Myles Sanko
Grenswerk, Venlo
20:30
My Bubba
Roepaen, Ottersum
19:00
Mura Masa
Annabel, Rotterdam
22:00
Monophonics
Vera, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
Orpheus, Apeldoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mercy John
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Merauder + Brothers In Arms + Get Some
Dynamo, Eindhoven
20:30
Me & Mr. Jansen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Marcus Strickland
BIRD, Rotterdam
20:30
Maiden United
Atak, Enschede
20:00
Lou Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Local Natives
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
LIVE: Phil Bee's Freedom
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Lewis Del Mar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Leeways
De Peppel, Zeist
14:00
Le Mini Who?
Hofman, Utrecht
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Le Guess Who - Guy One & The Polyversal Souls
RASA, Utrecht
19:00
Lavinia Meijer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
Kraak & Smaak
013, Tilburg
21:00
Kid Harlequin
Rockcafé Jinx, Zaandam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Keep It Cash - Tribute to Johnny Cash
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jeans - Magic
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jan Smit
Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
14:00
IO Pages Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
Inquisition / Rotting Christ
Doornroosje, Nijmegen
Indian Askin
Paard, Den Haag
20:00
Ice Nine Kills / AFFIANCE / Shields
Willemeen, Arnhem
20:00
Iamthemorning
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Het Motief
Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Heisa / Horses Blew Fire / Mantis
Oefenbunker, Landgraaf
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:00
Gazpacho
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Gare Du Nord (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Frenchkickz Meets Uptempo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Forever mortal / Harvest of Kairos / Last Fear
De Flux, Zaandam
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fire Within
The Pit, Nieuwegein
Feuerengel
Fluor, Amersfoort
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Eek-A-Mouse
Backstage, Almere
20:30
Duchess Says + support
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
23:00
Dj Steve Bicknell / Planetary Assault Systems / Ø [Phase]
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diggy Dex
Vorstin, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Die Nerven
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Daniel Cane
Concerto, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
21:30
CUT_ / Gosto
Simplon, Groningen
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Chris Staples (US)
Mezz, Breda
20:30
Call It Off / The Press and the President
Patronaat, Haarlem
Bring Me The Horizon
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Bright Light Bright Light
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Brace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Boston Manor (UK) + Cant Swim (USA) + Bounds of Modesty (NL) + Sarah A
Winston, Amsterdam
20:00
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
CC Asse, Asse
21:00
Backtobasix
Taverne, Bergen
23:45
Backsplace Presents: PLUS
Sugar Factory, Amsterdam
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum