Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Paard
Den Haag
19:00
Paardcafe
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
N9
Eeklo
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
Ma Kelly's
Frieschepalen
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
14:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:30
Manifesto
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
The Pit
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Brink
Obdam
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Roepaen
Ottersum
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
RASA
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Hofman
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Grenswerk
Venlo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De hoogte
Winsum
Het Klooster
Woerden
zaterdag 12 november 2016
20:00
Local Natives
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bring Me The Horizon
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
Indian Askin
Paard, Den Haag
19:00
Ready to Play
Paardcafe, Den Haag
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Omval, Diemen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
The Jig
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Keep It Cash - Tribute to Johnny Cash
Bibelot, Dordrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
O'G3NE - Three times a lady
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
“Local Heroes” Wâldbeat
Iduna, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
SCHNTZL / Loriers-Postma-Thys
N9, Eeklo
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
20:30
Merauder + Brothers In Arms + Get Some
Dynamo, Eindhoven
20:30
Duchess Says + support
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Jan Smit
Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
20:30
Maiden United
Atak, Enschede
View for a Day
Ma Kelly's, Frieschepalen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Monophonics
Vera, Groningen
21:30
CUT_ / Gosto
Simplon, Groningen
20:30
Strictly Family Business
Simplon, Groningen
23:00
Space Dimension Controller
Patronaat, Haarlem
20:30
Call It Off / The Press and the President
Patronaat, Haarlem
Myrath
Patronaat, Haarlem
Nada Surf
Patronaat, Haarlem
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Die Nerven
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: Phil Bee's Freedom
Muziekcafé Helmond, Helmond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Sevn Alias
Metropool, Hengelo
Truckfighters
Metropool, Hengelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
WC Experience
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Diggy Dex
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
14:00
Strudelfest
Duycker, Hoofddorp
20:15
Jeans - Magic
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
21:30
Zeus
Manifesto, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Heisa / Horses Blew Fire / Mantis
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Fureys
C.C. Achterolmen, Maaseik
19:00
65DaysofStatic
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Fire Within
The Pit, Nieuwegein
23:00
Dj Steve Bicknell / Planetary Assault Systems / Ø [Phase]
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Inquisition / Rotting Christ
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
My Bubba
Roepaen, Ottersum
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Sea Change
V11, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Seratones
Rotown, Rotterdam
20:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
20:00
Marcus Strickland
BIRD, Rotterdam
19:00
Mura Masa
Annabel, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Popronde Sittard
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
013, Tilburg
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kraak & Smaak
013, Tilburg
20:00
Iamthemorning
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Gazpacho
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
IO Pages Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Le Guess Who - Guy One & The Polyversal Souls
RASA, Utrecht
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Le Mini Who?
Hofman, Utrecht
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
20:00
Myles Sanko
Grenswerk, Venlo
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Frenchkickz Meets Uptempo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:00
Mercy John
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Knol - Lost & Found
De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden