Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
22:00
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paardcafe
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
N9
Eeklo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
22:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
Ma Kelly's
Frieschepalen
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
14:00
Hofman
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fulcotheater
IJsselstein
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
21:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Dynamo
Eindhoven
14:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De hoogte
Winsum
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
21:00
De Brink
Obdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
CC Asse
Asse
Café Miles
Amersfoort
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
zaterdag 12 november 2016
21:30
CUT_ / Gosto
Simplon, Groningen
20:30
Strictly Family Business
Simplon, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
O'G3NE - Three times a lady
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Seratones
Rotown, Rotterdam
20:30
My Bubba
Roepaen, Ottersum
21:00
Kid Harlequin
Rockcafé Jinx, Zaandam
22:00
Le Guess Who - Guy One & The Polyversal Souls
RASA, Utrecht
20:00
Amsterdam.pl Hip Hop Festival
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
19:30
Popronde Sittard
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Het Motief
Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Space Dimension Controller
Patronaat, Haarlem
20:30
Call It Off / The Press and the President
Patronaat, Haarlem
Myrath
Patronaat, Haarlem
Nada Surf
Patronaat, Haarlem
22:00
Lewis Del Mar
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Japanese House
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
19:00
Ready to Play
Paardcafe, Den Haag
Indian Askin
Paard, Den Haag
20:00
Mister and Mississippi
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Heisa / Horses Blew Fire / Mantis
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Gare Du Nord (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Die Nerven
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
SCHNTZL / Loriers-Postma-Thys
N9, Eeklo
21:00
The Jig
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
65DaysofStatic
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Phil Bee's Freedom
Muziekcafé Helmond, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
20:30
Chris Staples (US)
Mezz, Breda
21:00
Sevn Alias
Metropool, Hengelo
Truckfighters
Metropool, Hengelo
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
21:30
Zeus
Manifesto, Hoorn
View for a Day
Ma Kelly's, Frieschepalen
18:30
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Frenchkickz Meets Uptempo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Local Natives
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
Brace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jan Smit
Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
20:00
“Local Heroes” Wâldbeat
Iduna, Drachten
14:00
Le Mini Who?
Hofman, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Red Beard Funk Circus
Hedon, Zwolle
20:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
20:00
Myles Sanko
Grenswerk, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
20:00
Reggae T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
Feuerengel
Fluor, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
21:00
The Leonids
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:30
Merauder + Brothers In Arms + Get Some
Dynamo, Eindhoven
14:00
Strudelfest
Duycker, Hoofddorp
20:00
Iamthemorning
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Gazpacho
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
IO Pages Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Dj Steve Bicknell / Planetary Assault Systems / Ø [Phase]
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Inquisition / Rotting Christ
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Leeways
De Peppel, Zeist
20:00
The Dutch Bluegrass Revue
De Meester, Almere
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found
De hoogte, Winsum
20:30
Forever mortal / Harvest of Kairos / Last Fear
De Flux, Zaandam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
20:00
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
Daniel Cane
Concerto, Amsterdam
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
CC Asse, Asse
Tessa Belinfante
Café Miles, Amersfoort
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
The Fureys
C.C. Achterolmen, Maaseik
23:00
De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lou Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Marcus Strickland
BIRD, Rotterdam