Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
De Duif
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Paardcafe
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
BIRD
Rotterdam
Rietveld Theater
Delft
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
BIRD
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Sportpaleis
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Volta
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Hoftheater
Raalte
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Brebl
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
EKKO
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
dinsdag 31 oktober 2017
Banks
Koninklijk Circus, Brussel
Chuck Prophet
Paard, Den Haag
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Fransz Liszt Pianoconcours winnaars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Gov't Mule
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jaimi Faulkner
Merleyn, Nijmegen
Jake Bugg
De Duif, Amsterdam
Joey Bada$$
Trix, Antwerpen
20:00
Jordan Rakei
Melkweg, Amsterdam
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
19:00
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
21:00
Masego Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Wilminktheater, Enschede
Nick Mulvey
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Otherkin
Rotown, Rotterdam
Pale Waves
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tash Sultana
TivoliVredenburg, Utrecht
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
Tommy Genesis
Melkweg, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Wende Snijders - Mens
Junushoff Theater, Wageningen
Zara Larsson
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 01 november 2017
Agent Fresco / Leprous
Patronaat, Haarlem
19:45
Ala.ni
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
Ben Phillips
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bo Saris
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Chuck Prophet & The Mission Express
013, Tilburg
19:30
Collie Buddz
Melkweg, Amsterdam
Dan Baird & Homemade Sin
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Dangers of the Sea
Paradiso, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Dying Fetus / Psycroptic
Doornroosje, Nijmegen
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Heather Nova
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hyukoh
Q-Factory, Amsterdam
Jack Broadbent
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen
Paardcafe, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jordan Rakei
BIRD, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Marike van Dijk
BIRD, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
Nick & Simon
Theater de Spiegel, Zwolle
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Sneek, Sneek
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
20:00
Paranoid State / Raylin / Sick of stupidity
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: i-classics music and technology
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
19:30
ROC Artiest muziek 2e jaars freeystyle
Volta, Amsterdam
20:00
Ron Pope
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Salt Cathedral
Sugar Factory, Amsterdam
Sigrid
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stathe Sessie: Lowland Hum
Stathe, Utrecht
20:00
The Blues Brothers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
The Elementary Penguins
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Hackensaw Boys
Rotown, Rotterdam
20:00
The Homesick
Cinetol, Amsterdam
20:45
The Pact featuring Allen Hinds
Neushoorn, Leeuwarden
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Tommy Moustache
Paard, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:15
Unboxing hosted by: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
Walter Trout
Metropool, Hengelo
Wednesday 13
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Brebl, Nijmegen
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 02 november 2017
21:00
Adje / Gianski / Purp Sagir / Wolf
EKKO, Utrecht
22:00
Ala.ni
Merleyn, Nijmegen
Algiers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Asaf Avidan
Melkweg, Amsterdam
21:00
Banda Magda
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
20:00
Blaudzun
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bo Saris
ATLAS Theater, Emmen