Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
RASA
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Hofman
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Grenswerk
Venlo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De hoogte
Winsum
Het Klooster
Woerden
21:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Club Mystique
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Hofpoort
Coevorden
18:00
Paard
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Iduna
Drachten
14:30
Iduna
Drachten
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
21:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
09:30
Vorstin
Hilversum
Manifesto
Hoorn
Café de Stam
Joure
Oefenbunker
Landgraaf
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
De Azijnfabriek
Roermond
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
13:30
De Pul
Uden
14:30
EKKO
Utrecht
14:00
RASA
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 12 november 2016
21:30
Sea Change
V11, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Seratones
Rotown, Rotterdam
20:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
20:00
Marcus Strickland
BIRD, Rotterdam
19:00
Mura Masa
Annabel, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Popronde Sittard
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
013, Tilburg
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kraak & Smaak
013, Tilburg
20:00
Iamthemorning
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Gazpacho
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
IO Pages Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Le Guess Who - Guy One & The Polyversal Souls
RASA, Utrecht
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Le Mini Who?
Hofman, Utrecht
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
20:00
Myles Sanko
Grenswerk, Venlo
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Frenchkickz Meets Uptempo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:00
Mercy John
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Knol - Lost & Found
De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
21:00
Kid Harlequin
Rockcafé Jinx, Zaandam
20:30
Forever mortal / Harvest of Kairos / Last Fear
De Flux, Zaandam
20:30
Leeways
De Peppel, Zeist
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
21:00
The Leonids
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
The Kik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Red Beard Funk Circus
Hedon, Zwolle
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Spiegel, Zwolle
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 13 november 2016
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ed Motta
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Local Natives
Paradiso, Amsterdam
Whitney
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Brother Dege (USA) live in Amsterdam
Club Mystique, Amsterdam
20:00
Audio Adam / Eleonor Coco
Paradiso, Amsterdam
Bring Me The Horizon
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Cure
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Bandabardo
Sugar Factory, Amsterdam
Mura Masa
Melkweg, Amsterdam
19:30
Redfoo & the Party Rock Crew
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Eton Crop
Concerto, Amsterdam
15:00
Emma Holmes / Marcel Lucont / Peter More / Ken Parsons / Richy Sheehy
Melkweg, Amsterdam
Matangi Kwartet - 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Maiden United
Gigant, Apeldoorn
16:15
Chris Staples
Gigant, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
15:00
Bob Sheppard / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Maurits Pauwels Groep (Mauro Pawloski) (BE)
Mezz, Breda
20:00
Myles Sanko (UK) + Support
Mezz, Breda
14:30
Kathy Ziegler / Nicole Bianchet
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:00
Panic! At The Disco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hofpoort, Coevorden
18:00
Kult
Paard, Den Haag
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater PePijn, Den Haag
Russkaja
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
The Fureys
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Barry Hay Flying V Formation
Iduna, Drachten
14:30
The Skull
Iduna, Drachten
15:00
Singer-Songwriter Vera Zané
PopEi, Eindhoven
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
14:30
Gert Petersen / Marion Petersen
D' Engelenburgh, Fijnaart
21:30
Seratones
Vera, Groningen
20:00
Duchess Says
Patronaat, Haarlem
19:30
The Monsters
Patronaat, Haarlem
09:30
Yoga in Concert
Vorstin, Hilversum
Popa Chubby + Support
Manifesto, Hoorn
Tangarine
Café de Stam, Joure
Anvil
Oefenbunker, Landgraaf
19:45
Blaudzun
Doornroosje, Nijmegen
20:30
TaxiWars
De Zwerver, Oostende
Nervana
De Azijnfabriek, Roermond
16:00
Shakedown Tim & the Rhythm Revue
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Monophonics
Rotown, Rotterdam
20:30
The Cinematic Orchestra
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Konstepaasje
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Bigband Blast! / Catalijne Janssen / Nils van Haften / Ronald Snijders
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Blues Pills + Kadavar
013, Tilburg
19:00
Prince Of Steal + Driftwood Penguins
Little Devil, Tilburg
13:30
Benefiet concert / talentenjacht
De Pul, Uden
14:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
14:00
Le Vent du Nord
RASA, Utrecht
13:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht