Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
MECC
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:45
Zik Zak
Ittre
De Harmonie
Leeuwarden
Spirit of 66
Verviers
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeMess
Naarden
Studio 21
Hilversum
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Oosterpoort
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Theater De Kik
Elst
21:00
Theater De Kik
Elst
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Slachthuisterrein
Haarlem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Grote Kerk Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Estrado
Harderwijk
Cacaofabriek
Helmond
The College Hotel
Amsterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
14:00
Scala Theater
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
dB's
Utrecht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Zwaan
Uitgeest
19:00
De Zwaan
Uitgeest
Het Podium
Hoogeveen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
StudioGonz
Gouda
Zik Zak
Ittre
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Het Bolwerk
Sneek
Klokgebouw
Eindhoven
zaterdag 28 november 2020
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Frank Boeijen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Frank Boeijen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Zaantheater, Zaandam
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Gold - Dutch Eagles
MECC, Maastricht
Goldband
TivoliVredenburg, Utrecht
Goldband
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Great Mountain Fire
Botanique, Brussel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:45
Idiots / Marooned
Zik Zak, Ittre
Iris Hond
De Harmonie, Leeuwarden
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
Jeroen van Koningsbrugge
Studio 21, Hilversum
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
Jim van der Zee - Starting the Engine
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:00
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Kik, Elst
21:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Kik, Elst
22:00
LIVE: The Glamrocks + 70's Party
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Los Pirañas / The Phantom Four
Slachthuisterrein, Haarlem
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
20:30
Metropole Orkest Bigband - Jazz Night 2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Mick Hup
Estrado, Harderwijk
19:30
Mick Hup
Estrado, Harderwijk
Moonrise
Cacaofabriek, Helmond
Mrs Hips
The College Hotel, Amsterdam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
14:00
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
20:30
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Niels Geusebroek - Young at heart
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Nielson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Nielson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
Nova Twins
dB's, Utrecht
15:30
Nuevo Manteca
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Orkater
Meervaart, Amsterdam
Patrick Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Percossa - UNPLUGGED
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Popronde Eindfeest
Het Podium, Hoogeveen
Popronde Eindfeest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pro8l3m
Bibelot, Dordrecht
21:00
Revölvo - Live & Stream
StudioGonz, Gouda
RNTN – Ed Hunters plays Iron Maiden + Planet Lizzy plays Thin Lizzy
Zik Zak, Ittre
Rolf Sanchez
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rolf Sanchez
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
Stage 1,5: Fischer-Z Show 1
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Fischer-z Show 2
Patronaat, Haarlem
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Stef Bos - Bloemlezing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Ten Times A Million
Bibelot, Dordrecht
19:00
The Best of the Carpenters
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
The Best of the Carpenters
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
22:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
The Dutch Queen Tribute
Klokgebouw, Eindhoven