Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Markant Uden
Uden
De Kattendans
Bergeijk
Het Klooster
Woerden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
12:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Effenaar
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
P60
Amstelveen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Iduna
Drachten
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Volta
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Cultura
Ede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Q-Factory
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Grote Markt Den Haag
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Steenoven
Herzele
Het Bolwerk
Sneek
De Piek
Vlissingen
Oefenbunker
Landgraaf
Thiemeloods
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Het Klooster
Woerden
donderdag 09 november 2017
Leonie Meijer - Hier.
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Danny Vera
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Purmaryn, Purmerend
12:00
f.c. Jongbloed / Ragazze Kwartet / Ralph van Raat
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Impericon: Never Say Die!
Patronaat, Haarlem
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Sunrise Avenue
Melkweg, Amsterdam
19:30
Donnie (NL)
Paard, Den Haag
19:30
The Kik
Gebr. De Nobel, Leiden
Grand Magus
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Black Lips
Trix, Antwerpen
19:30
Stillwave
Paard, Den Haag
Kasabian
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Leonard Cohen Tribute Band
P60, Amstelveen
Kaleo
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Damned and Dirty
Patronaat, Haarlem
Albert Hammond Sr.
Theater De Willem, Papendrecht
Stu Larsen
Rotown, Rotterdam
20:00
Cory Henry
Paradiso, Amsterdam
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Warhaus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
AYO
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Dijk
Iduna, Drachten
Carmina Burana
Martiniplaza, Groningen
20:00
The Nits
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Seita
Melkweg, Amsterdam
20:00
Portico Quartet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
20:00
Popronde
De Spot, Middelburg
20:00
The Blues Brothers
De Domijnen, Sittard
20:00
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Ricky Koole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Fungo Bat / Jo Marches
dB's, Utrecht
20:00
Volta's local playground - Band four + Neodym
Volta, Amsterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tony Spinner Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
Figi Theater, Zeist
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
20:15
Songhoy Blues
Doornroosje, Nijmegen
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Arlan Feiles
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Andy Fairweather Low
Metropool, Hengelo
20:30
Kenny B
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Yellowjackets
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Fureys
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Steve Harley & Cockney Rebel
Q-Factory, Amsterdam
Protomartyr
Vera, Groningen
20:30
Paceshifters
Grenswerk, Venlo
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Stephanie Struijk
Zaantheater, Zaandam
20:30
Barış Güney
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Wende Snijders
Paard, Den Haag
21:00
Popa Chubby
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mooon
Luxor Live, Arnhem
21:00
Metz
Hedon, Zwolle
21:00
Stu Hamm Band
Duycker, Hoofddorp
21:00
Rootsclub: Mannen met Baarden acoustic session
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Dick Oatts
Grote Markt Den Haag, Den Haag
22:15
Palm Unit - hommage à Jef Gilson
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 10 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steve Harley & Cockney Rebel
C.C. De Steenoven, Herzele
Moss
Het Bolwerk, Sneek
Call It Off
De Piek, Vlissingen
Paceshifters
Oefenbunker, Landgraaf
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stephanie Struijk
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden