Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Brielpoort
Deinze
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
Paard
Den Haag
21:00
Podium 't Beest
Goes
013
Tilburg
19:00
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
15:00
De Jozef
Volendam
19:00
Grenswerk
Venlo
De Roma
Antwerpen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
14:00
Beauforthuis
Austerlitz
Café ’t Vermaeck
Rijen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Patronaat
Haarlem
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
16:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
11:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:00
P60
Amstelveen
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
EKKO
Utrecht
19:00
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Huistheater De Steenakker
Haps
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Club Mystique
Amsterdam
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Dassenakker Live
Houten
16:00
Paradiso
Amsterdam
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
11:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
17:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:15
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
17:15
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Sjruur
Maaseik
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Akoesticum
Ede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Perifeer
Deventer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
DeMess
Naarden
De Helling
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
zaterdag 11 november 2017
20:30
Black Lips + Cult Babies
Vera, Groningen
20:30
Arrigo Barnabé
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Arlan Feiles
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
André Kuipers - SpaceXperience LIVE
Ziggo Dome, Amsterdam
Amsterdam.pl Hip Hop Festival
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Albert Hammond Sr.
Brielpoort, Deinze
20:00
Absynthe Minded
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
A Brighter Light
De Kromme Haring, Utrecht
50 jaar The Velvet Underground & Nico Tour
Paard, Den Haag
21:00
40 UP
Podium 't Beest, Goes
zondag 12 november 2017
W.A.S.P.
013, Tilburg
19:00
Vicious Rumors
Paard, Den Haag
The Paladins
Mezz, Breda
15:00
The Fureys
De Jozef, Volendam
19:00
The Cactus Blossoms
Grenswerk, Venlo
The Bootleg Sixties
De Roma, Antwerpen
20:30
Taksim Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
18:00
Susan Santos
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel: Figi Show
De Peppel, Zeist
Steve Harley & Cockney Rebel
Figi Theater, Zeist
20:00
Songhoy Blues
Tolhuistuin, Amsterdam
Shakira
Sportpaleis, Antwerpen
14:00
Sandra & Jeroen van Veen - Tubular Bells
Beauforthuis, Austerlitz
Ruben Hoeke Band
Café ’t Vermaeck, Rijen
15:00
Romi Cage
PopEi, Eindhoven
20:00
Rise Against
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Paradiso, Amsterdam
Queens Of The Stone Age
Ziggo Dome, Amsterdam
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paceshifters
Patronaat, Haarlem
18:30
Off Amsterdam Presenteert
Melkweg, Amsterdam
19:30
NOCHE FLAMENCA
PopEi, Eindhoven
16:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Meervaart, Amsterdam
19:00
Nai Palm
Melkweg, Amsterdam
11:00
Nadja Filtzer
De Maagd, Bergen op Zoom
19:00
Morrigan
P60, Amstelveen
20:00
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
19:30
Little Dragon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Light of the Morning Star / Lisa Cuthbert / Paul Werling
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
Leonard Cohen Tribute Band
Hedon, Zwolle
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
19:00
Kult
Paard, Den Haag
Kim Wilde
Boerderij, Zoetermeer
Joia
Huistheater De Steenakker, Haps
15:30
International Tchaikovsky Competition 2015: Andrei Ionita
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Holland for Puerto Rico - Benefiet concert
Club Mystique, Amsterdam
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
heavyball
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Harbour Jazzband
Figi Theater, Zeist
15:00
Guus Westdorp
Dassenakker Live, Houten
16:00
Grayson Capps & Corky Hughes
Paradiso, Amsterdam
17:30
Francis Moon + G Voz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Father John Misty
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
DORO - Strong & Proud Tour 2017
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Dorian Wood
Paradiso, Amsterdam
17:00
Don Diego
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Disabuse
Little Devil, Tilburg
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
De Materie
Luxor Live, Arnhem
17:00
De Kast / Twarres
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Crippled Black Phoenix
Iduna, Drachten
20:00
Clouseau
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:15
Chainska Brassika
Gigant, Apeldoorn
CCC Inc
Luxor Live, Arnhem
17:15
Born From Pain 20 Jaar
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Big Thief
Merleyn, Nijmegen
19:30
Beatsteaks
Melkweg, Amsterdam
Battle Beast
Simplon, Groningen
20:30
Aziza Brahim
Vera, Groningen
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Sjruur, Maaseik
Albert Hammond Sr.
C.C. Stroming, Berlare
20:00
Accordeonensemble Opus 2
Akoesticum, Ede
maandag 13 november 2017
20:00
Wire
Patronaat, Haarlem
20:30
The Star Pillow / StringStrang
De Perifeer, Deventer
20:15
The Queen Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
The Horrors
Melkweg, Amsterdam
The Amazons
013, Tilburg
20:00
Sean Paul
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rag'n'Bone Man
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Queen + Adam Lambert
Ziggo Dome, Amsterdam
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matthew Stevens
Bimhuis, Amsterdam
Marcus Miller
TivoliVredenburg, Utrecht
Madness
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Kitty, Daisy & Lewis
Paard, Den Haag
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
21:00
Grayson Capps
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Future Islands
Paradiso, Amsterdam
20:00
Francobollo
Paradiso, Amsterdam
Father John Misty
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Enslaved
De Helling, Utrecht
20:00
Dillon Cooper
Melkweg, Amsterdam
19:30
Death Alley / Kadavar / Mantar
Burgerweeshuis, Deventer