Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
Oedipus
Amsterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
013
Tilburg
23:00
Mezz
Breda
23:45
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Harmonie
Leeuwarden
Beauforthuis
Austerlitz
De Bosuil
Weert
Café Wilhelmina
Eindhoven
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
13:30
N9
Eeklo
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
15:00
Paard
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cowboy Up
Waardamme
15:30
Rotown
Rotterdam
16:00
Mezz
Breda
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
16:00
Corneel
Lelystad
16:00
De Doelen
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
The Lane
Oostburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
De Pul
Uden
17:00
Cafe De Beurs
Meppel
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
De Kube
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
21:15
De Flux
Zaandam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Spot
Middelburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 26 november 2016
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
21:00
George McCrae
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
INHUME
Manifesto, Hoorn
21:30
Basecamp
Oedipus, Amsterdam
21:30
NORDMANN try-out
De Zwerver, Oostende
EIVØR
Paradiso, Amsterdam
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Comet Control
Little Devil, Tilburg
22:00
DJ Ricky Ray / DJ Flowmotion / Mr. Belt & Wezol / Stacks
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Woodstock Tribute Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Taveneer
Merleyn, Nijmegen
23:00
FeestDJRuud
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Barong Family
013, Tilburg
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje
Mezz, Breda
23:45
Encore: Krept & Konan
Melkweg, Amsterdam
zondag 27 november 2016
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Nieuwe Kolk, Assen
Maaike Ouboter
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nynke Laverman - Wachter
De Harmonie, Leeuwarden
Izaline Calister - Latin Diva
Beauforthuis, Austerlitz
Band of Friends
De Bosuil, Weert
Phil Bee's Freedom
Café Wilhelmina, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
The Premise
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Jester of the King
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer
Iduna, Drachten
15:00
Bony King of Nowhere
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures
Roepaen, Ottersum
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen
PopEi, Eindhoven
15:00
LIVE: Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
15:30
Ever After’s Songwriter Circle
Rotown, Rotterdam
16:00
Phil Smith (AU)
Mezz, Breda
16:00
Harry Sacksioni
De Nieuwe Kerk, Den Haag
16:00
Mercy John
Corneel, Lelystad
16:00
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
16:00
McAnthony's Blues Gang
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Big Creek Slim
The Lane, Oostburg
16:15
Mayin
Gigant, Apeldoorn
17:00
Best Of Foo
De Pul, Uden
17:00
JJ Sharp band
Cafe De Beurs, Meppel
18:30
Within The Ruins + Fit For An Autopsy + Last Ten Seconds Of Life + Phi
Dynamo, Eindhoven
19:00
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
19:30
Tony Hadley
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tangarine
Mezz, Breda
19:30
The Game
De Kube, Nijmegen
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Vargas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sandra van Nieuwland
Patronaat, Haarlem
20:00
Leyla McCalla
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Rag'n'Bone Man
Botanique, Brussel
20:00
Les Djinns / Monomyth
Muziekgieterij, Maastricht
Pixies
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
M83
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
BIRD, Rotterdam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tjing Tjing
De Helling, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Magna Carta
De Pul, Uden
20:30
Al Jarreau / NDR Big Band
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute
Luxor Live, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis
EKKO, Utrecht
20:30
Matangi Kwartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Moss
Bitterzoet, Amsterdam
21:15
Akil The MC (Jurassic 5) - SUPPORT JEROME XL
De Flux, Zaandam
21:30
The Pop Group
Paradiso, Amsterdam
maandag 28 november 2016
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nynke Laverman - Wachter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Call It Off / The Press and the President
De Spot, Middelburg
Coeur de Pirate
Melkweg, Amsterdam
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
19:30
Room Eleven
Paradiso, Amsterdam
19:30
Timeflies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Archive
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Con Brio
De Spieghel, Groningen
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cilice Orchestra
Melkweg, Amsterdam