Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:45
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
STECK
Delft
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Den Horinck
Asse
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Amsterdam Roest
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
21:00
De Peppel
Zeist
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
De Speeldoos
Vught
Ex-Voto
Voorhout
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
EKKO
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Zaalverhuur 7 - kerkzaal
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
23:00
013
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
OJC Comeet
Someren
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Kulturhus
Ruurlo
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 25 november 2016
20:00
Band of Friends
Iduna, Drachten
22:00
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Paceshifters / The Sore Losers
Bibelot, Dordrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
21:15
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
20:45
ZAPPATiKA
Musicon, Den Haag
Call It Off / The Press and the President
Paard, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anton Goudsmit / Benjamin Herman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Crooked Brothers
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Sandra van Nieuwland
Paard, Den Haag
22:00
Medicine Jet
STECK, Delft
20:30
Punkrock Riot: The Priceduifkes (BE) + Sweet Empire + As We Go (DE)
Mezz, Breda
King of the World
Mezz, Breda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
Delain
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Pink Project
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
21:00
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Musis, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:30
The Dutch Queen Tribute
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Margaret Glaspy
Trix, Antwerpen
20:00
Meshuggah + High On Fire
Trix, Antwerpen
Pixies
Lotto Arena, Antwerpen
22:00
Drummakid
Paradiso, Amsterdam
21:00
Barrelhouse
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Amsterdam Roest, Amsterdam
Smutfish - Smetvis Tour
Melkweg, Amsterdam
Jake Bugg
Melkweg, Amsterdam
Michael Kiwanuka
Paradiso, Amsterdam
17:00
Mala Vita
Concerto, Amsterdam
22:00
Current Value / Mind Theory
P60, Amstelveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fresku
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daredevils
Victorie, Alkmaar
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jungle By Night
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 november 2016
21:00
Moonstruck
JJ Music House, Zoetermeer
Ray Wilson Genesis Classic
Boerderij, Zoetermeer
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
21:00
Pink Oculus
De Peppel, Zeist
Bettie Serveert
De Flux, Zaandam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Zaantheater, Zaandam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Munttheater, Weert
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
De Speeldoos, Vught
Marvin Dee
Ex-Voto, Voorhout
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Chimera CD-Presentatie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paul de Munnik
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Falco Benz
EKKO, Utrecht
20:30
Smal Water / Tunnelbirds
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Janine Jansen / Radu Lupu
TivoliVredenburg, Utrecht
Moss
De Helling, Utrecht
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
Goose
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Klezmajeur
Zaalverhuur 7 - kerkzaal, Utrecht
Bart Wirtz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Big One
Markant Uden, Uden
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
23:00
Barong Family
013, Tilburg
22:00
Comet Control
Little Devil, Tilburg
20:30
Margriet Sjoerdsma
Paradox, Tilburg
20:30
De Dijk
013, Tilburg
Sevn Alias
013, Tilburg
20:00
Stéphanie Struijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
After Bridge Tribute / De Band die op Justin Timberlake / Songs for th
OJC Comeet, Someren
21:00
Symfo Classics
Het Bolwerk, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Maria de Fátima
Kulturhus, Ruurlo
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam