Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
14:00
Flint
Amersfoort
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
21:00
WORM
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Concerto
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stuk
Leuven
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
maandag 28 november 2016
19:30
Room Eleven
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Frightened Rabbit
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 29 november 2016
Max & Igor Cavalera - Return To Roots
013, Tilburg
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Steve Harris met British Lion
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Luciano Messenjah
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Jorisation Trio
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Leyla McCalla
LantarenVenster, Rotterdam
Rag'n'Bone Man
Melkweg, Amsterdam
Nothing But Thieves
Melkweg, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Game
Paard, Den Haag
Con Brio - Paradise Tour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jeroen In Paradiso - Songs Of Life
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Theo Croker
TivoliVredenburg, Utrecht
M83
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Preoccupations
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Elephant Stone
V11, Rotterdam
21:00
capsular / Irrational Library
WORM, Rotterdam
woensdag 30 november 2016
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
013, Tilburg
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Agnietenhof, Tiel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Martijn van Iterson / Tom Beek Trio
BIRD, Rotterdam
21:00
Nick Howard
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Söndörgõ
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Elephant Stone
Concerto, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Amsterdam Klezmer Band
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Discover Berget Lewis
De Maagd, Bergen op Zoom
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Theo Nijland - Desalniettemin
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
The Kilkennys
Flint, Amersfoort
20:30
Mikeylow
Groene Engel, Oss
Union J
Hedon, Zwolle
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
DeWolff / The Sore Losers
Het Depot, Leuven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Blondage (Rangleklods)
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Front Bottoms
Melkweg, Amsterdam
Clutch
Melkweg, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
The Game
Paard, Den Haag
22:00
Deutsche Ashram
Paradiso, Amsterdam
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
Kaleo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tjing Tjing
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bluegrass Jamboree - Uniek rondreizend bluegrass & americana festival
RASA, Utrecht
Bazart
Rotown, Rotterdam
Maaike Ouboter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Munnik
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dans Dans
Stuk, Leuven
20:30
Lea Porcelain
Sugar Factory, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:45
Joan As Policewoman & Benjamin Lazar Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Myles Sanko
Tolhuistuin, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch