Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
dB's
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:00
Nijdrop
Opwijk
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
De Bosuil
Weert
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Flint
Amersfoort
Theater de Speeldoos
Baarn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Hoftheater
Raalte
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
De Reggehof
Goor
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
StudioGonz
Gouda
Metropool
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
Lucky
Rijssen
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Dialoog
Ermelo
20:00
TAC
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Spant!
Bussum
23:00
Simplon
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Metropool
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Dynamo
Eindhoven
23:45
Paradiso
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
donderdag 08 december 2016
22:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Roots & Routes presents Sebastienne & Naear
BIRD, Rotterdam
20:00
Sabrina Starke
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:30
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Selah Sue
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
Simon Joyner
dB's, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Skip & Die
Paard, Den Haag
22:00
Sputnik 9
Merleyn, Nijmegen
21:00
St. Cordell
Paard, Den Haag
20:30
Symfo Classics
Mezz, Breda
20:00
Terakaft
Nijdrop, Opwijk
The Dutch Eagles
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
The Gentle Storm
De Bosuil, Weert
The Jerry Hormone Ego Trip
Cul de Sac, Tilburg
20:00
The Kik
Theater De Willem, Papendrecht
Theo Nijland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
Vant
Vera, Groningen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wolf + Joysylvio + Snelle + dj Nixus | 08-12-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
vrijdag 09 december 2016
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Speeldoos, Baarn
22:00
A Giant Dog
Paradiso, Amsterdam
20:30
ABC / Martin Fry
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Amsterdam Klezmer Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Antillectual + Meddler
Het Bolwerk, Sneek
Anúna
De Reggehof, Goor
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Bestial Devastation
StudioGonz, Gouda
Bettie Serveert
Metropool, Hengelo
21:00
Bliksem + Bark
Little Devil, Tilburg
Blind Guardian
Lucky, Rijssen
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Charles Bradley & His Extraordinaires
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Compa / J Kenzo / Youngsta
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
20:00
Dans Dans
TAC, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
DJ Illegal of Snowgoons / Ill Bill / Reef The Lost Cauze
Iduna, Drachten
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Durga McBroom / Pink Floyd Project
Corneel, Lelystad
21:00
Elephant Stone / Moaning Cities
De Zwerver, Oostende
20:15
Elvis - I'll Be Home For Christmas (première)
Flint, Amersfoort
20:00
Emil Landman
De Spot, Middelburg
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
23:00
Falco Benz
Simplon, Groningen
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
Fleddy Melculy
De Bosuil, Weert
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Fuse
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Gitta de Ridder / Pillarcat
De Kargadoor, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Honky / WhiskeyDick
De Peppel, Zeist
22:00
Houston Alley
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Kappen, Haaksbergen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Julian Sas
Groene Engel, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Kern Koppen / Tears & Marble
Theater De Veste, Delft
20:00
King of the World
Metropool, Hengelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:45
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Kraantje Pappie
Hedon, Zwolle
20:15
Kvelertak + Skeletonwitch
Dynamo, Eindhoven
23:45
Legends
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:15
LOS - VAST
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode