Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
P3
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Bosuil
Weert
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
Altstadt
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
TAC
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
So What!
Gouda
23:00
Simplon
Groningen
donderdag 08 december 2016
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Sputnik 9
Merleyn, Nijmegen
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Terakaft
Nijdrop, Opwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Kik
Theater De Willem, Papendrecht
Najib Amhali / PlusSupportAct
P3, Purmerend
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Roots & Routes presents Sebastienne & Naear
BIRD, Rotterdam
20:00
Dulce Pontes
De Doelen, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dans Dans
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Her Majesty
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
The Jerry Hormone Ego Trip
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Hofman Live: Aidan & The Wild
Hofman, Utrecht
20:30
Jason Lindner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Indian Askin
De Helling, Utrecht
20:00
Echo Movis
Stathe, Utrecht
Simon Joyner
dB's, Utrecht
Selah Sue
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
The Gentle Storm
De Bosuil, Weert
Audio Adam / Eleonor Coco
Hedon, Zwolle
vrijdag 09 december 2016
20:00
Tjing Tjing + Tamino | 09-12-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fuse
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sevn Alias
Victorie, Alkmaar
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Elvis - I'll Be Home For Christmas (première)
Flint, Amersfoort
Max Meser
Fluor, Amersfoort
20:30
Michiel Borstlap & Sherry Dyanne: Een ode aan Billy Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
SFB
P60, Amstelveen
23:45
Legends
Paradiso, Amsterdam
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
A Giant Dog
Paradiso, Amsterdam
21:00
Noura Mint Seymali
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Mr Dark Horse / Amikdla
Winston, Amsterdam
21:00
Tom Harding & JP
Melkweg, Amsterdam
20:30
William Singe
Paradiso, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tourist
Melkweg, Amsterdam
20:00
Skip & Die
Paradiso, Amsterdam
Rico & Sticks / Typhoon
Ziggo Dome, Amsterdam
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Oliver Alexander
Luxor Live, Arnhem
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Posttheater, Arnhem
20:30
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Welkom bij de Fresku Show
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Phil Bee's Freedom
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Mimile
Mezz, Breda
20:00
This Is Jackson - MJ liveshow & band
Mezz, Breda
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Kern Koppen / Tears & Marble
Theater De Veste, Delft
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Ragtime Rumours
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Sandra van Nieuwland
Bibelot, Dordrecht
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
DJ Illegal of Snowgoons / Ill Bill / Reef The Lost Cauze
Iduna, Drachten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
The Sore Losers
Altstadt, Eindhoven
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:15
Kvelertak + Skeletonwitch
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dans Dans
TAC, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Schakel, Gilze
Anúna
De Reggehof, Goor
20:00
Bestial Devastation
StudioGonz, Gouda
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Raglans
So What!, Gouda
23:00
Falco Benz
Simplon, Groningen