Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Den heuvel
Alphen
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
De Bosuil
Weert
dB's
Utrecht
Cultura
Ede
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Atak
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
TAC
Eindhoven
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
StudioGonz
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
23:00
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
PopEi
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 08 december 2016
20:00
Mark Foggo
Gebr. De Nobel, Leiden
The Dutch Eagles
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
Honky
Effenaar, Eindhoven
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kerosine
Duycker, Hoofddorp
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
23:30
Jean Paul Rena
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Douwe Bob
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Indian Askin
De Helling, Utrecht
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dulce Pontes
De Doelen, Rotterdam
20:00
Dans Dans
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
The Gentle Storm
De Bosuil, Weert
Simon Joyner
dB's, Utrecht
3J'S - Acoustic Christmas
Cultura, Ede
The Jerry Hormone Ego Trip
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
Kvelertak
Burgerweeshuis, Deventer
Hiss Golden Messenger
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Roots & Routes presents Sebastienne & Naear
BIRD, Rotterdam
Maaike Ouboter
ATLAS Theater, Emmen
20:00
De Dijk
Atak, Enschede
vrijdag 09 december 2016
Rico & Sticks / Typhoon
Ziggo Dome, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
21:00
Mr Dark Horse / Amikdla
Winston, Amsterdam
20:00
Tjing Tjing + Tamino | 09-12-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Sevn Alias
Victorie, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
SonaR / The Bongo Club
Vera, Groningen
Schoolboy Q
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nate Wooley
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Kern Koppen / Tears & Marble
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
LOS - VAST
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fuse
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dans Dans
TAC, Eindhoven
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bestial Devastation
StudioGonz, Gouda
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:00
Raglans
So What!, Gouda
23:00
Falco Benz
Simplon, Groningen
20:30
Sofie Letitre
Simplon, Groningen
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Michiel Borstlap & Sherry Dyanne: Een ode aan Billy Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rage Against The Machine Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Yad-e Doust - Klassieke Perzische muziek door vrouwenensemble uit Iran
RASA, Utrecht
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Tribute To The Doors
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
Charles Bradley & His Extraordinaires
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Amsterdam Klezmer Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:45
Legends
Paradiso, Amsterdam
22:00
A Giant Dog
Paradiso, Amsterdam
20:30
William Singe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Skip & Die
Paradiso, Amsterdam
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
20:00
SFB
P60, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam