Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
013
Tilburg
21:00
Het Bos
Antwerpen
V11
Rotterdam
21:00
De Tor
Enschede
21:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
Fluor
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
STECK
Delft
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
De Helling
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Graauwe Hengst
Schiedam
De Skâns
Gorredijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Estrado
Harderwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Jan van Besouw
Goirle
Ziggo Dome
Amsterdam
J.C. De Klinker
Aarschot
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hedon
Zwolle
Spirit of 66
Verviers
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Flint
Amersfoort
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
De Bosuil
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
Fluor
Amersfoort
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vrijdag 02 december 2016
20:15
Harry Sacksioni
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
20:30
The Graveltones
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steve Smyth in Het Zonnehuis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Sevn Alias
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marissa Nadler
EKKO, Utrecht
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
20:30
LP
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lords of Black
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Giovanca, Michael Prins, CASiTA,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Folk Road Show
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Erik Truffaz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Emil Landman
Simplon, Groningen
20:30
DeWolff
Fluor, Amersfoort
20:30
Bökkers
Victorie, Alkmaar
Eefje De Visser
Hedon, Zwolle
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Sodomizer
Musicon, Den Haag
21:00
Smutfish - Smetvis Tour
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Skip & Die
Metropool, Hengelo
21:00
Rogier Telderman
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Metallica Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Joost Dijkema
Vera, Groningen
21:00
Joint String Friends
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
21:00
Dans Dans
Het Bos, Antwerpen
Canshaker Pi
V11, Rotterdam
21:00
Bart Wirtz
De Tor, Enschede
21:15
Barrelhouse
Luxor Live, Arnhem
22:00
Mala Vita
Fluor, Amersfoort
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
22:00
Grainne Duffy
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
BoXruBa
STECK, Delft
22:00
Bauer
Merleyn, Nijmegen
22:00
10 o'Clock Heroes - One Man Trash Band
PopEi, Eindhoven
23:00
Vunzige Deuntjes - Schud Je Bil Editie
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Infrarood
Patronaat, Haarlem
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
23:30
DJ Kentaro
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 03 december 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stackhouse
De Graauwe Hengst, Schiedam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Skâns, Gorredijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Max Meser
Estrado, Harderwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Lavinia Meijer
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam
Fleddy Melculy
J.C. De Klinker, Aarschot
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bettie Serveert
Hedon, Zwolle
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Amsterdam Klezmer Band
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Into Darkness III
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
16:00
Flirting with the Blues
Flint, Amersfoort
19:00
Take Down the Sun / Irritation / Slacktide
Willemeen, Arnhem
19:00
Statesmen / The Hillbilly Moonshiners / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
19:30
Tom Misch
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rollerdisco
Duycker, Hoofddorp
19:30
Nicolas Jaar
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Apneu / Breaking Leaves / The Super Soakers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Wantwo Trash: The Graveltones (UK) + Ottoboy
Mezz, Breda
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Vicious Rumors
Iduna, Drachten
20:00
Tjing Tjing
Metropool, Hengelo
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Monochrome Set
dB's, Utrecht
20:00
The Kik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Cool Quest
Vorstin, Hilversum
T-99
Fluor, Amersfoort
20:00
Status Quo
Ancienne Belgique (AB), Brussel