Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Poppodium Volt
Sittard
22:00
BIRD
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
Dok6
Panningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Mezz
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Vera
Groningen
De Reggehof
Goor
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Burgerweeshuis
Deventer
woensdag 22 november 2017
20:30
Ode aan Charlie Haden
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Kruidkoek inB BIRD
BIRD, Rotterdam
Mark Lanegan Band
Maassilo, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
22:00
White Cowbell Oklahoma
Merleyn, Nijmegen
Het Zesde Metaal
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nick & Simon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Epica
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ricky Koole
Leidse Schouwburg, Leiden
Blaudzun
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
O'G3NE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Marco Borsato
Effenaar, Eindhoven
20:00
Coldside
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Coldside
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Come Together
Effenaar, Eindhoven
Albert Hammond Sr.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Wende Snijders - Mens
Parktheater, Eindhoven
20:15
Beatrice van der Poel / Thomas Verbogt
Cultura, Ede
20:00
Mooon
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Stone Sour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gorillaz
Vorst Nationaal, Brussel
John Illsley & Band
Mezz, Breda
20:15
The Blues Brothers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Maaike Martens
Posttheater, Arnhem
Enrico Rava
Musis, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
ALB
Paradiso, Amsterdam
HER
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Gerri Jäger
Bimhuis, Amsterdam
William Fitzsimmons
Vondelkerk, Amsterdam
Fink
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mighty Oaks
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kaitlyn Aurelia Smith
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ducking Punches / We Bless This Mess
Sugar Factory, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fred Eaglesmith
Fluor, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
20:00
Ellen ten Damme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 23 november 2017
20:00
Marco Borsato
Hedon, Zwolle
19:30
Call It Off
Hedon, Zwolle
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Matteo Mijderwijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
Comeback Kid
De Helling, Utrecht
20:15
Nick & Simon
Markant Uden, Uden
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Orgel Vreten
Cul de Sac, Tilburg
Status Quo - Aquostic
013, Tilburg
O'G3NE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Domijnen, Sittard
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Widowspeak
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
De Zwerver, Oostende
20:00
Danny Vera
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paceshifters / Rhinorino
Merleyn, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Maceo Parker
Muziekgieterij, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Suzan & Freek
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Folk Road Show
M.C. Van de Omroep, Hilversum
21:00
Marley meets.. by Rootsriders
Metropool, Hengelo
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:15
The Blues Brothers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Het Zesde Metaal + Figgie
Vera, Groningen
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
20:00
The Nits
Wilminktheater, Enschede
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rondé
Effenaar, Eindhoven
20:15
Toumani Diabaté & Kayhan Kalhor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Stone Sour
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Circle J
Effenaar, Eindhoven
20:15
Beatrice van der Poel / Thomas Verbogt
Cultura, Ede
White Cowbell Oklahoma
Burgerweeshuis, Deventer