Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater Aan de Slinger
Houten
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Spot
Middelburg
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
Lucky
Rijssen
23:45
Annabel
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Bosuil
Weert
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 09 december 2016
21:00
SonaR / The Bongo Club
Vera, Groningen
20:30
Sofie Letitre
Simplon, Groningen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
The Alvaret Ensemble
Nieuwe Nor, Heerlen
Charles Bradley & His Extraordinaires
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Amsterdam Klezmer Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Smutfish - Smetvis Tour
Cacaofabriek, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
King of the World
Metropool, Hengelo
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bettie Serveert
Metropool, Hengelo
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
The Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
The T.S. Eliot Appreciation Society
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Durga McBroom / Pink Floyd Project
Corneel, Lelystad
20:00
Emil Landman
De Spot, Middelburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Compa / J Kenzo / Youngsta
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Elephant Stone / Moaning Cities
De Zwerver, Oostende
20:30
Julian Sas
Groene Engel, Oss
20:00
Rage Against The Machine Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Blind Guardian
Lucky, Rijssen
23:45
Palmbomen II
Annabel, Rotterdam
22:00
Houston Alley
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Orchestre International du Vetex
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Tribute To The Doors
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Antillectual + Meddler
Het Bolwerk, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Bliksem + Bark
Little Devil, Tilburg
Vant
013, Tilburg
Selah Sue
013, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Gitta de Ridder / Pillarcat
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Yad-e Doust - Klassieke Perzische muziek door vrouwenensemble uit Iran
RASA, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
Schoolboy Q
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nate Wooley
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
LOS - VAST
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
Fleddy Melculy
De Bosuil, Weert
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
21:00
Honky / WhiskeyDick
De Peppel, Zeist
ABC / Martin Fry
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Kraantje Pappie
Hedon, Zwolle
zaterdag 10 december 2016
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
De Grote Kerk, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Meesterlijk Metaal Dutch Steel Attack
De Meester, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Delete
P60, Amstelveen
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:30
RAUW
Paradiso, Amsterdam
21:00
Max Meser
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
K-otic
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Simon Joyner
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
T-99
Paradiso, Amsterdam
20:00
An Evening With Moses
Melkweg, Amsterdam
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
Delain
Paradiso, Amsterdam
19:30
Super-sonic Jazz
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Anita Doth / De Clip Club / T-Spoon
Q-Factory, Amsterdam
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Edwin Schimscheimer
Nijend 24, Anderen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn