Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
013
Tilburg
15:30
Vorstin
Hilversum
16:30
Deventer Schouwburg
Deventer
16:45
Lutherse Kerk
Haarlem
18:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Brikke Oave
Brunssum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Willemeen
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Para
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Simplon
Groningen
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
BREStheater
Brielle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
zaterdag 10 december 2016
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Incubate: Babyfather + Clipping.
013, Tilburg
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
16:30
Dirty Aces / Doghouse Sam & his Magnatones / Frank Blueka / Frédérique
Deventer Schouwburg, Deventer
16:45
The GospelExperience
Lutherse Kerk, Haarlem
18:00
Incubate: Okkultokrati (NOR) + Ohhms (UK) + Oozing Wound (USA) + Exo (
Little Devil, Tilburg
18:30
Edsilia Rombley
Brikke Oave, Brunssum
Above & Beyond
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Anita Doth / De Clip Club / T-Spoon
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Super-sonic Jazz
Tolhuistuin, Amsterdam
Crippled Black Phoenix
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Bliksem / Distillator
Patronaat, Haarlem
19:30
Emil Landman
Hedon, Zwolle
19:30
MYRKVAR (PLUNDER & BRAND RELEASE PARTY) + BALDRS DRAUMAR + MISANTHROPI
Willemeen, Arnhem
19:45
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs
013, Tilburg
Philippe Geubels
Para, Breda
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
Delain
Paradiso, Amsterdam
The Kik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Dijk
Patronaat, Haarlem
20:00
LOS - VAST
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Aurora Project
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
King of the World
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Snakepit: The Need For Speed
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
POW Ensemble plays STEIN
PlusEtage, Baarle-Nassau
Sevn Alias
Simplon, Groningen
20:00
De Andersons
Dassenakker Live, Houten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
ABC
Vorstin, Hilversum
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
20:00
Meesterlijk Metaal Dutch Steel Attack
De Meester, Almere
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mala Vita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fifty Foot Combo
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Conflict
Iduna, Drachten
20:00
An Evening With Moses
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
20:00
Edwin Schimscheimer
Nijend 24, Anderen
20:00
T-99
Paradiso, Amsterdam
20:00
HARP4 / Ilja De Neve & His International Bluesband
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Dulce Pontes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Simon Joyner
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Mega Piraten Festijn
Gelredome, Arnhem
Honky / WhiskeyDick
Patronaat, Haarlem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Kraantje Pappie
De Helling, Utrecht
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sylvan
De Pul, Uden
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eleftheria Arvanitaki
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:15
Ernst Jansz & Band
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Dutch Eagles
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
K-otic
Heineken Music Hall, Amsterdam
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
Jungle By Night
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
BREStheater, Brielle
20:30
Smutfish - Smetvis Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Elske DeWall
Mezz, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Woodie Smalls
EKKO, Utrecht
20:30
Windbroke
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Zhenya Strigalev's Never Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Leeways
't Ukien, Kampen
20:30
Boris Dzaneck
Molen De Ster, Utrecht